reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

BB nic o spłacaniu nie mówiła hahhha,
Macie racje taka przygoda więcej może się nie powtórzyć , może zamiast przyczepy przyjade ciągnikiem , zczepimy bankomat sznurami i wyrwiemy z miejsca? Będzie szybsza akcja niż pakowanie dźwigiem na przyczepę
Ja obstaje, zeby na tych miotłach go uniesc - widok bezcemmy
 
reklama
hahaha :D ja tak opowiadam mojemu o dziewczynach którym się udało w GynC. Między innymi o @misis188 kiedyś dużo opowiadałam.
I siedzimy w klinice na korytarzu i on tak nagle: Ty a która to tak zachwala dr G?
Ja mówię, że misis.
A on: Ha!! no właśnie!! Bo to pewnie jest dr G! Zalogował się na Wasze forum i sam siebie zachwala.
@misis188 kochana nie obraź się :D:D :* A jeśli jesteś dr G to dobrze Ci idzie udawanie kobiety :p
No nie nie jestem:laugh2:
Ale ja go uwielbiam:) moj maz zawsze jak widzial jak.sie uśmiecham na jego.widok to mowil ze chcialby zebym.sie tak na jego widok szczerzyla:)
 
Kochana długi protokól ma za zadanie najpierw wyciszyć jajniki np w przypadku pcos. U Ciebie niestety wyciszanie nie ma sensu...
W końcu przerwałaś tą stymulację wtedy? Urósł ten pęcherzyk? Może trzeba było jakiegoś naturalsa próbowac? :)

A ja miałam krótki przy PCO.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale na kolędę trzeba się teraz naczekać. Ciężkie to życie. ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Biedry i Lidle zostają :-) :)[/QUOTE]

Jest jeszcze jeden plan. Jarosław kazał dzisiaj premie oddac swoim do Caritasu. Trzeba na konwój od Jarosława do caritasu napaść. ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
;)
6eed96e0679abc47e39022574080e8e1.jpg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje❤❤❤
 
Do góry