reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O tototo! Bo jak się narobimy, nakombinujemy, nadźwigamy i potem się okaże, że tam 20zł to chyba padne :D to już lepiej na tego ksiedza po kolędzie napaść :D[/QUOTE]
Padłam:-D:-D:-D wyobraziłam sobie nasze miny po otworzeniu bankomatu a tam rzeczywiście 20 zł:laugh2::laugh2::laugh2:
Myślę że jesteśmy gotowe:ninja2:
 
O tototo! Bo jak się narobimy, nakombinujemy, nadźwigamy i potem się okaże, że tam 20zł to chyba padne :D to już lepiej na tego ksiedza po kolędzie napaść :D
Padłam:-D:-D:-D wyobraziłam sobie nasze miny po otworzeniu bankomatu a tam rzeczywiście 20 zł:laugh2::laugh2::laugh2:
Myślę że jesteśmy gotowe:ninja2:
No to tak jak pisałam - czas i miejsce nieważne, byle byście się nie spóźniły!! :D
 
O tototo! Bo jak się narobimy, nakombinujemy, nadźwigamy i potem się okaże, że tam 20zł to chyba padne :D to już lepiej na tego ksiedza po kolędzie napaść :D
Padłam:-D:-D:-D wyobraziłam sobie nasze miny po otworzeniu bankomatu a tam rzeczywiście 20 zł:laugh2::laugh2::laugh2:
Myślę że jesteśmy gotowe:ninja2:[/QUOTE]

Biedny ksiądz - napadnie go banda kobiet w ruii....
Będzie musiał się święceń zrzec. ;)))))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku to ja się martwiłam ze przy imsi wydobyli tylko 5 mln dobrych plemników i ze przez to nic nie wyszło. Jednak cenny jest ten jeden jedyny :)
Możesz napisać jakie to były suplementy? Pewnie już sto razy pisałaś, ja dopiero teraz zaczęłam robić screeny z forum :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A braliście Dodatkowo MSOME przy zapłodnieniu?
Pozwoliłam sobie wkleić to co pisałam w styczniu.
Gdybyś potrzebowała więcej informacji pisz śmiało

Mąż brał profertil 2x dziennie witaminę C 1000 i stosował plastry chłodzące na moszne fertilMate
Zmieniliśmy też styl życia.
Od roku zero basenu, sauny, jacuzzi. Tylko prysznic w letniej wodzie zero leżenia w wannie.
Po powrocie do domu natychmiast ściągnął spodnie :D
Dużo czasu spędzał na dworze ( nie nie zamykam go celowo na balkonie :p)
Dodatkowo zmiana diety. Przez pół roku totalne ZERO alkoholu.
Dużo warzyw na parze( ogromne ilości fasolki szparagowej i brokuła) . Soki surówki ( zrezygnował z napojów slodzonych w tym również z kupnych soków) orzechy.
Pieczywo często pelnoziarniste. Do obiadu przeważnie kasze głównie kasza gryczana. No i głównie ryby i drób ewentualnie królik . ( od 4 miesięcy nie było u nas czerwonego mięsa)
Od czterech lat jemy większość dań bez soli.

Nie wiem na ile te wszystkie zmiany przyczyniły się do poprawy parametrów nasienia. Jedno jest pewne będziemy żyć dalej w ten sposób. Dla możliwość posiadania dziecka jesteśmy w stanie żyć jeszcze bardziej restrykcyjnie oby tylko osiągnąć upragniony cel. ;)
 
Padłam:-D:-D:-D wyobraziłam sobie nasze miny po otworzeniu bankomatu a tam rzeczywiście 20 zł:laugh2::laugh2::laugh2:
Myślę że jesteśmy gotowe:ninja2:

Biedny ksiądz - napadnie go banda kobiet w ruii....
Będzie musiał się święceń zrzec. ;)))))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Ja bym celowała w proboszcza:tak:
A tak serio to ostatnio kolęda u moich rodziców zakończyła sie wizytą policji na plebanii(proboszcz rzucił się na wikarego że ten za mało zebrał po kolędzie:szok:
 
Biedny ksiądz - napadnie go banda kobiet w ruii....
Będzie musiał się święceń zrzec. ;)))))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym celowała w proboszcza:tak:
A tak serio to ostatnio kolęda u moich rodziców zakończyła sie wizytą policji na plebanii(proboszcz rzucił się na wikarego że ten za mało zebrał po kolędzie:szok:[/QUOTE]

Bo może akurat na on vitro zbierali ;))))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W pierwszej procedurze mialam zarodki 3 dniowe określane jako bardzo dobre. W drugiej 5cio dniowe. Transfer świeży po punkcji zarodek 4bb nieudany. Udany transfer blastocysty 1, byla bardzo późna i nie miała zadnych oznaczeń literowych i blastocysty 3 cc. Dr oceniła jako kiepskie i kazała uzbroić się w cierpliwość ;-)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
To prawdziwe szczęście czyli udany transfer 5 dniowych blastocyst jak rozumiem mam nadzieję że u mnie w brzuszku też im się spodoba ...bo już długa ta moja walka
 
Do góry