reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzięki Aisha. Mam nadzieję że uda mi sie do crio podejść jak najszybciej. Pewnie będę mieć jeszcze jakąś serię badań hormonów ale to i tak mniej niż podczas pełnego protokołu. Kurde!!! zawzięłam się!!! poryczę jeszcze trochę a pootem do roboty. teraz się będę martwić żeby się moje robaczki z zimowiska dobrze obudziły. Zawsze coś:shocked2:. Czekam niecierpliwie na twoje wyniki i bardzo bardzo mocno trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
 
reklama
Tosiu ja miałam transfer dokładnie 14.06, a następny 30.08 a tylko dlatego miałam ponad jeden cykl przerwy bo z poprezdniej stymulacji zostawili mi mnóstwo pęcherzyków których trzeba się było pozbyć przed następną żeby wszystko było jak nalezy. Tak naprawdę to zależy od organizmu i decyzji lekarza prowadzącego. a gdzie się leczysz?
 
Karamel, mnie tez az scinelo w sercu jak przeczytalam Twoja opowiesc.Niesamowite. I zobaczysz,ze bedzie dokladnie tak jak mowila mala Tamarka. Dlatego nie zamartwiaj sie juz niepotrzebnie.

Hola,mnie po ostatnim nieudanym podejsciu lekarka kazala czekac na @, nastepnie odczekac jeden cykl. U mnie sie to troche przeciagnelo poniezwaz @ nie chciala przyjsc a pozniej byla przerwa urlopowa. Podchodzilam na cyklu naturalnym. Mialam tylko badnie estardiolu i LH oraz usg w 12 dniu cyklu. Zastrzyk na pekniecie pecherzyka , po 2 dniach owulacja a nastepnie po 5 dnicah crio (po 5 dnicah bo mialam podane 5dniowe sniezynki)
 
agapl - a dziekuje ci bardzo ja mniewam sie dobrze. Te studia ktore ostatnio zaczelam mialy mi pomoc w zabiciu czasu oczekiwania na crio no i tak sie stalo takze trafiona metoda. Nie ukrywam ze troche zapomnialam o sobie i teraz to wy zaprzatacie moja glowe. Doslownie czytam was co kilka godzin pelna wiary ze zobacze same pozytywne wiesci i nadziwic sie nie moge jek tenm cza szybko leci.
Ja w czwartek rano lece na sprawdzenie efektow wyciszania i jak wszsystko bedzie dobrze to juz w sobote do Hiszpanii albo Grecji na tydzien poleniuchowc polecimy.
:-)

Powodzonka

Lucy czekam na Twoja piekna betke dzisiaj,

Eevlee a ty kiedy testujesz?
 
Hola jesteś bardzo silną kobitką i Twój organizm się bardzo szybko regeneruje :tak: Ja już miałam 1 @ po nieudanym podejściu bez tej z odstawienia tabletek bo jej nie liczę i powiem Wam, że jak wczoraj byłam na usg to było aż 21 malutkich pęcherzyków na jednym jajniku :szok: i dr powiedział, że to pozostałości po stymulacji. Ale co mnie cieszy - owulka była czyli powoli wraca wszystko do normy.
 
karamel1981 - to zazdroszczę, bo mi niestety wyszło, że nie mam przeciwciał i w ciążu będę wszelakie zwierzęta omijała szerokim łukiem, nawet 2 moje własne kochane psiaki, tak na wszelki wypadek ;-)
 
Elala, dobrze ,ze studia zakrzataly Ci glowe i nie myslisz za duzo o crio. Wakacje tez dobrze pomyslane. Odreagujesz i odpoczniesz ,zeby swiezymi, silnymi silami i pelnia optymismu podejsc do crio. :tak:

TOsia, super,ze ogranizm wraca do normy. Bedziesz mogla nieglugo dzialac ;-)
 
reklama
Witajcie!
Widzę dużo nowych koleżanek,czytam Was na bieżąco i MOCNO KIBICUJE, oby wszystkie bety wyszły Wam pozytywnie. Pamiętajcie,czasami kiepski początek ma super finisz, u mnie wszystko szło nie tak a teraz mam w brzuszku chłopca i dziewczynkę, którzy nieźle kopią!!!Uważam,że nikt inny nie zasłużył tak na dziecko,jak my czyli osoby, które pragniemy ich najbardziej na świecie i dzielnie walczymy!!!

Całuję i przesyłam ciążowe fluidy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry