reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Madzialenak - tak będę próbować, ale jeszcze nie wiem kiedy. Dalej krwawię, morfologia fatalna. Mam poczekać do kolejnego cyklu i wtedy zobaczymy. Strasznie się boję, jak pomyślę że mogłabym jeszcze raz przez to wszystko przechodzić:no:
 
reklama
yplocka - rozumiem ze nie jest latwo ale daj sobie troszke czasu on zagoi rany i pozwoli organizmowi przygotowac sie do kolejnej bitwy o spelnione marzenia. Tule mocniusienko. Trzymaj sie i nie poddawaj.
 
reklama
Dzięki dziewczyny, ale strasznie się boję. Muszę jakoś wyluzować.....Czeka mnie dziś rezygnacja z pracy... Betę powtórzę jednak u siebie w przychodni. Wiem ze każde lab ma inne jakieś odczyny, ale zaryzykuję, bo kurde nie ma mnie kto zawieźć do kliniki, a boję się jechać sama ze względu na to ciśnienie itd. Najwyżej zrobię po kolejnych dwóch dniach tu u siebie powtórkę i wszystko będzie jasne. No i do kliniki pojadę za 10-14 dni z mężem.
 
Do góry