reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boziu, znowu naprodukowalyscie a ja bidna po nocach siedze i nadrabiam :p
Bo za długo w pracy siedzisz :) wracaj po 8 godzinkach do domu i będziesz z nami ns bierzaco produkować :) a teraz ja uciekam spać bo rano do pracy . Przeczytaj uważnie moje posty , będziesz ze mnie dumna ;) ;) dziewczynki kolorowych snów...życzę wszystkim tym które mogą "TULIPANA W NOCY( w którym kwiatki opadły i została sama....) :p:D
 
@Netiaskitchen cofam co napisałam wcześniej ....aż weszłam na grafikę zobaczyć te Seszele i wiesz co wyglądają bardziej obiecująco niż garść leków i jeszcze więcej zastrzyków :D jakie piękne widoki...szok :szok:
@marg88 Nie idźmy tą drogą, tam jest na pewno masa groźnych owadów,jakieś choroby egzotyczne itp. Macierzyństwo lepsze niż Seszele :-) :-) :-)
 
Już mi obrzydziłaś piekne Seszele ;) a narkozy yo ja nie bardzo bym chciala...chyba mam jakas traume po ostatnim razie ....fuuu i ał ...bolało mnie później wszystko ale tym razem będzie lepiej...bo będę wiedziała co mnie czeka :p
Hmm...bo jak dla mnie narkoza i cała akcja z punkcją była super.No może nie licząc bólu & opuchniecia po
 
Witajcie Niepokonane Wojowniczki i Szczęśliwe Mamuśki:-)

Od dłuższego czasu podczytuje Was zza krzaków, aż w końcu Gosia 321 namówiła mnie żebym się ujawniła ;-) P.S pewnie już miała dość mojego marudzenia na fb ;-)
Mam mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona.
Witaj dzielna waleczna kobietko!! Zaraz doczytam jakie info dziewczynki z Ciebie już wyciągnęły :D
 
My tez szukalismy miedzynarodowego imienia. Typowo polskie odpadaja dlatego jest u nas Sara :)
Z meskich imion podoba mi sie Patryk (Patrik, Patrick) Henrik, Kasper, Erik, Oskar, Oliver ;)

polecam Victor :) jak syn moj sie urodzil to mieszkalismy w Chicago i wcale nie mielismy w planie powrot do Europy a tu taka niespodzianka, teraz troche zaluje ze imie jest bardzo amerykanskie ale wymawia sie w sumie tak samo, roznica glownie w pisowni.
 
reklama
Do góry