reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cudownie, gratuluję! Pewnie z tak, nie wolno się poddawać. Ja akurat poza pierwszym transferem wszystkie miałam na naturalnym i żadnego cyklu nie przepuszczę żeby popróbować takiej wpadki. Nawet tych transferowych bo przecież mam owulacje. Nic nie wiadomo. Z 3 pierwszych transferów blastek jedna biochemiczna. Potem inseminacja (darmowa była to brałam, badania. Jedno jajko bez stymulacji) i... tez była biochemiczna o dziwo. Teraz kolejne dwa transfery i nic ale skoro inseminacja zadziałała to przytulanie tez może ;)

Taki naturalny cud dla mnie wydaje sie nie realny bo jak tu mozna cos dzialac jak sie nie mialo owulacji nigdy naturalnie, wszystko tylko przez chemie, tak bardzo bym chciala choc jeden zwykly cykl aby chociaz poczuc co to znaczy miec owulacje :crazy:
 
No nie wierze ... udalo mi sie doczytac i jestem na bierzaco ale zeszlo mi chyba z 3 godziny :cool:

A teraz melduje co u mnie, a wiec kocahne moj oboz sportowy zbliza sie wielkimi krokami i juz w niedziele bede w Krakowie i tydzien ciwczen, lekcji makijazu, spa i po prostu czasu dla siebie.
Wstepnie z @dzoasia planujemy sie spotkac w Krakowie 17 marca, ktos z Was moze dolaczyc??? Jak w razie by sie nie udalo to druga opcja to galeria ale byloby niesamowicie sympatycznie sie spotkac!

A co do tego co sie u mnie dzieje poza obozem to szalenstwo na maxa, 19 wizyta u Pasnika, 20 wizyta w Invicta Bydgoszcz u Lukaszuka. Poza tym w koncu mialam wizyte u doktora holistycznego u mnie na miejscu, jestem bardzo zadowolona, kolejne 3 strony badan (wczoraj oddalam 12 tubek krwi!!!) i czekam na wyniki,, taki scan organizmu od A do Z. Mam duzo nadzieje ze on mi cos konkretnego powie i z wynikami od Pasnika i jego zalozeniem na leczenie cos bede musiala wymyslec.
Tyle kochane, sciskam Was mocno i mykam spac, jutro (a w sumie dzisiaj) ostatni dzien pracy przed wakacjami!!!

@annemarie, @Mruch, pelnia szczescia :) wspaniale wiesci!!! gratki :)
 
No nie wierze ... udalo mi sie doczytac i jestem na bierzaco ale zeszlo mi chyba z 3 godziny :cool:

A teraz melduje co u mnie, a wiec kocahne moj oboz sportowy zbliza sie wielkimi krokami i juz w niedziele bede w Krakowie i tydzien ciwczen, lekcji makijazu, spa i po prostu czasu dla siebie.
Wstepnie z @dzoasia planujemy sie spotkac w Krakowie 17 marca, ktos z Was moze dolaczyc??? Jak w razie by sie nie udalo to druga opcja to galeria ale byloby niesamowicie sympatycznie sie spotkac!

A co do tego co sie u mnie dzieje poza obozem to szalenstwo na maxa, 19 wizyta u Pasnika, 20 wizyta w Invicta Bydgoszcz u Lukaszuka. Poza tym w koncu mialam wizyte u doktora holistycznego u mnie na miejscu, jestem bardzo zadowolona, kolejne 3 strony badan (wczoraj oddalam 12 tubek krwi!!!) i czekam na wyniki,, taki scan organizmu od A do Z. Mam duzo nadzieje ze on mi cos konkretnego powie i z wynikami od Pasnika i jego zalozeniem na leczenie cos bede musiala wymyslec.
Tyle kochane, sciskam Was mocno i mykam spac, jutro (a w sumie dzisiaj) ostatni dzien pracy przed wakacjami!!!

@annemarie, @Mruch, pelnia szczescia :) wspaniale wiesci!!! gratki :)

Super Asiu ;) Działasz na maksa:) Daj znać jak po wizycie u Pasnika :)
Dobrej zabawy na obozie :D
 
No nie wierze ... udalo mi sie doczytac i jestem na bierzaco ale zeszlo mi chyba z 3 godziny :cool:

A teraz melduje co u mnie, a wiec kocahne moj oboz sportowy zbliza sie wielkimi krokami i juz w niedziele bede w Krakowie i tydzien ciwczen, lekcji makijazu, spa i po prostu czasu dla siebie.
Wstepnie z @dzoasia planujemy sie spotkac w Krakowie 17 marca, ktos z Was moze dolaczyc??? Jak w razie by sie nie udalo to druga opcja to galeria ale byloby niesamowicie sympatycznie sie spotkac!

A co do tego co sie u mnie dzieje poza obozem to szalenstwo na maxa, 19 wizyta u Pasnika, 20 wizyta w Invicta Bydgoszcz u Lukaszuka. Poza tym w koncu mialam wizyte u doktora holistycznego u mnie na miejscu, jestem bardzo zadowolona, kolejne 3 strony badan (wczoraj oddalam 12 tubek krwi!!!) i czekam na wyniki,, taki scan organizmu od A do Z. Mam duzo nadzieje ze on mi cos konkretnego powie i z wynikami od Pasnika i jego zalozeniem na leczenie cos bede musiala wymyslec.
Tyle kochane, sciskam Was mocno i mykam spac, jutro (a w sumie dzisiaj) ostatni dzien pracy przed wakacjami!!!

@annemarie, @Mruch, pelnia szczescia :) wspaniale wiesci!!! gratki :)
Kochane ale szalone plany macie, bawcie się dobrze dziewczyny, sama bym się na coś takiego wybrała [emoji1].

Ja jadę na narty [emoji12] w sobotę wyjeżdżam do Włoch w Alpy z całą rodziną z mojej strony. Decyzja jeszcze z listopada 2017 [emoji1]. No wiadomo ja na nartach już sobie nie poszaleje, ale moja córka z mężem niech korzystają. Ja z drugim bobasem będę leżeć na leżaku z pięknymi widokami napawać się górskim powietrzem i pić soczek [emoji12]. No i w związku z tym będziemy informować moja rodzinkę o nowym osobniku u mnie w brzuchu. Bo jak im wytłumaczę, że nie śmigam na nartach.

No i znowu kłębia się pomysły w głowie jak to zrobić. Jak powiedzieć córce [emoji1].

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Niepokonane Wojowniczki i Szczęśliwe Mamuśki:-)

Od dłuższego czasu podczytuje Was zza krzaków, aż w końcu Gosia 321 namówiła mnie żebym się ujawniła ;-) P.S pewnie już miała dość mojego marudzenia na fb ;-)
Mam mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona.
Oj tam oj tam jakiego marudzenia nie przesadzaj :*
Ale dobrze ze posluchalas i wyszlas z krzakow ;)
 
Do góry