reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja chyba tym razem podlicze koszty bo ostatnio wolałam nie wiedzieć :D jak narazie badania i witaminy 750 więc zaczyna się na bogato :baffled: a to tylko witaminy....mi powinno wystarczyć na 3 miesiące ale m tylko na miesiąc ... drogie to wszystko :(
Wiem,że dużo, ale wszystkie wiemy, że jednak warto.Ja sobie tak tłumaczę,że nie ma sensu żałować tego potencjalnego wyjazdu na Seszele (chociaz chyba nie wydaliśmy jeszcze równowartości) bo może by mi się tam wcale tam nie podobalo :-)
 
reklama
Wiem,że dużo, ale wszystkie wiemy, że jednak warto.Ja sobie tak tłumaczę,że nie ma sensu żałować tego potencjalnego wyjazdu na Seszele (chociaz chyba nie wydaliśmy jeszcze równowartości) bo może by mi się tam wcale tam nie podobalo :-)
Tam bylabys tylko jakiś czas ...a dziecko będziesz miała całe życie,.... chociaż pewnie jak będzie pyskujacym nastolatkiem przyjdzie mi do głowy ze mogłam opalać się na Karaibach a nie kłuć igłami a później słuchać po latach jak to jemu ciężko :D:laugh2:
 
Wiem,że dużo, ale wszystkie wiemy, że jednak warto.Ja sobie tak tłumaczę,że nie ma sensu żałować tego potencjalnego wyjazdu na Seszele (chociaz chyba nie wydaliśmy jeszcze równowartości) bo może by mi się tam wcale tam nie podobalo :-)

Seszele...trzeba na końcu dolecieć małym rozklekotanym samolocikiem, potem jest gorąco i wszędzie piasek. Lepiej se zastrzyki zapodać, położyć się na stabilnym samolocie, toples, a potem się zrelaksować przy narkozie :D
 
Seszele...trzeba na końcu dolecieć małym rozklekotanym samolocikiem, potem jest gorąco i wszędzie piasek. Lepiej se zastrzyki zapodać, położyć się na stabilnym samolocie, toples, a potem się zrelaksować przy narkozie :D
Już mi obrzydziłaś piekne Seszele ;) a narkozy yo ja nie bardzo bym chciala...chyba mam jakas traume po ostatnim razie ....fuuu i ał ...bolało mnie później wszystko ale tym razem będzie lepiej...bo będę wiedziała co mnie czeka :p
 
Tak się zastanawiam czy Wy też zbieracie paragony za wszystkie wizyty,procedury,badania ?bo ja zbieram od poczatku,troche to dziwne,coraz bardziej straszne,ale jakoś tak z ciekawości do jakiej kwoty dojdziemy.Ale ile by miało nie być to i tak wiem,że warto:-)
Oj ja zbierałam wszystjo i jeszcze zeby cis nie umknelo wrzucalam to w Excela i uwierz mi czasem.nie mialam ochoty otwierac tej tabelki bo kwota była straszna a dla kazdej procefury mialam osobna. Dobrze ze tego mie wrzucilam w jeden plik bo w tedy byloby na prawde strasznie
 
Tak się zastanawiam czy Wy też zbieracie paragony za wszystkie wizyty,procedury,badania ?bo ja zbieram od poczatku,troche to dziwne,coraz bardziej straszne,ale jakoś tak z ciekawości do jakiej kwoty dojdziemy.Ale ile by miało nie być to i tak wiem,że warto:-)
Ja w ogóle bym tego nie liczyła dla spokoju własnego, ale mój mąż prowadzi w exelu tabelkę z dokładnie wypisanymi wszystkimi kosztami, nawet za głupia cytologię :-D taki typ :p ale przy okazji segregator z pełną dokumentacją, plus aktualnie doszła tabela z wizytami, wymiarami dziecka, i innymi informacjami jakie uzyskamy na wizycie :p śmieje się, Że na 18-naste urodziny wręczymy to wszystko i powiemy : a teraz patrz i chociaż połowę musisz oddać :-D Hah! :-D
 
reklama
Do góry