reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gratuluję decyzji i pozytywnego nastawienia!!! :):happy:
Można przecież i pisać pracę doktorską i dalej walczyć o swoje szczęście! :biggrin2:
Co do pustego jaja to na pewno dziewczyny już Ci tu coś doradza! :)
A czemu w Novum nie podają już dwóch zarodków?
Wlasnie ostatnio byl poruszony ten temat z dziewczynami kt sie lecza w Novum, ze podobno zaczeli odmawiac podawania dwoch zarodkow. Nawet osobom, ktore wczesniejsze transfery mialy z dwoma. Z tego co czytalam na forum mieli jakas sytuacje z ciaza trojacza. Podobno to decyzja samego szefa kliniki. Nie wiem ile w tym prawdy i jak jest tak naprawde. Zapytam naszego Dr na nastepnej wizycie. Ale faktem jest, ze obydwu lekarzy, z ktorymi mialam tam kontakt, naszym oraz tym, ktory robil punkcje i transfer, mowilo mi, ze rekomenduja podanie jednego ze wzgl na to pierwsze podejscie i teoretycznie na moj wiek-choc dla mnie to mocno naciagany argument, bo wtedy mialam juz 32 lata [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale Ty straszysz,niestety nie zmienimy naszej służby zdrowia(nie wiem ale ja myślę że przez weekend to oni jakoś niebardzo się starają)mam nadzieję że jutro porobią Ci badani,a i nie łaź więcej po schodkach,a jak musisz to zmień kapcie;) będzie dobrze i z maluszkami również tylko się już tym nie zadręczaj,pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki
 
Jutro mam w szpitalu badania. Dzisiaj pojawiła się niwa świeża krew. Ale mało.

Gorzej, że zleciałam dzisiaj ze schodów )na szczęście (?) na plecach.
Jezus maria jak to spadlas ze schodow??? Az mi sie goraco zrobilo jak to przeczytalam. Co sie stalo? A przede wszystkim jak Ty sie czujesz??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja cały czas jestem w szpitalu. Tylko, że od przyjęcia nic nie badają. Boli tyłek i w okolicach prawej nerki (uderzyłam o dwa stopnie). Od 15 do 17 miałam już czyściutko (wcześniej miałam już czarne wręcz skrzepy), ok. 18.30 pojawiła się jasna krew (ale naprawdę mało; teraz jest brązowo). Sorki za szczegółowość. Czuję się chyba dobrze. Przestraszona jestem.
3mamy kciuki aby wszystko było dobrze! ✊
 
Jezus maria jak to spadlas ze schodow??? Az mi sie goraco zrobilo jak to przeczytalam. Co sie stalo? A przede wszystkim jak Ty sie czujesz??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Juz doczytalam ciag dalszy. Kochana wypoczywaj juz teraz i faktycznie moze najlepiej byloby zmienic pantofle na jakies mniej sliskie pod spodem?
Duzo zdrowka dla Was [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie ostatnio byl poruszony ten temat z dziewczynami kt sie lecza w Novum, ze podobno zaczeli odmawiac podawania dwoch zarodkow. Nawet osobom, ktore wczesniejsze transfery mialy z dwoma. Z tego co czytalam na forum mieli jakas sytuacje z ciaza trojacza. Podobno to decyzja samego szefa kliniki. Nie wiem ile w tym prawdy i jak jest tak naprawde. Zapytam naszego Dr na nastepnej wizycie. Ale faktem jest, ze obydwu lekarzy, z ktorymi mialam tam kontakt, naszym oraz tym, ktory robil punkcje i transfer, mowilo mi, ze rekomenduja podanie jednego ze wzgl na to pierwsze podejscie i teoretycznie na moj wiek-choc dla mnie to mocno naciagany argument, bo wtedy mialam juz 32 lata [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam nie widzę nic złego i w trojaczkach o ile są one zdrowe :)
Mój daleki kuzyn miał być starym kawalerem a po 40 zrobił syna, później bliźniaki a za następne 1,5 roczku urodziły mu się trojaczki... i słuchajcie są szczęśliwa rodzina w której cisza panuje tylko jak dzieci śpią :happy::-D
 
Juz doczytalam ciag dalszy. Kochana wypoczywaj juz teraz i faktycznie moze najlepiej byloby zmienic pantofle na jakies mniej sliskie pod spodem?
Duzo zdrowka dla Was [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
@nadziejaprzedewszystkim kochana gumki od "weków" na kapcie i będą antypoślizgi :D (nie bagatelizuję,tylko mam cichą nadzieję, że przynajmniej jakiś mały uśmiech wywołam :) )
 
reklama
Do góry