reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
lilonka piekna betka:-) trzymam kciuki za ładny przyrost:tak:
Hope za Ciebie jutro rowniez trzymam kciuki, ale juz wiem że betka bedzie ładna;-)
 
Dziewuszki - jak myślicie wystarczy raz powtórzyć - tzn w środę, czy trzeba częściej?
W sumie planujemy w czwartek jechać nad morze, to trochę ciężko będzie szkuać tam labo.
 
Witajcie dziewczyny!!!!
Niie zaczęłam brać aspiryny i nie będę jej brała, skoro lekarz mi jej nie zalecił. Dzwonili z mojej kliniki i maja już dwa zarodki do zamrozenie, a jutro może ich być już 4-:). Jutro podadzą mi ostateczna liczbę. Ale teraz to już sama nie wiem,czy chce zamrazac czy nie. To są niesamowite nerwy, siedzę jak na szpilkach i czekam na badanie krwi, a dopiero będzie 22. ......
 
Dziś odebrałam wynik AMH, sugerując się opiniami na tym forum. Jestem przerażona, bo wynosi 0,4 :-( (podana norma MIN to 1,4)
Cześć Masia. Mam taki sam wynik-ale ja jestem po usunięciu torbieli i większej częśći lewego jajnika. A wynik oznacza że czas u nas jest skrócony. Mamy bardzo obniżona rezerwę jajnikową, ale nie przeszkadza nam to w zajściu w ciążę:tak: Mi dr powiedział że będzie mnie trudniej wystymulować i że moge miec mało pęcherzyków, może też być słabsza ich jakość ale dziewczyną się udaje z wynikiem 0,1 to nam też się uda. Ja wynik zrobiłam już przed pierwszym ivf.
 
ilonka - zaciskam kciuki. To czy chcesz powtarzac bete czy nie zalezy od ciebie. Chyba ze lekarz nakazal czesciej. W UK wcale bety nie robia.
elala - moje byky zamrozone zanim sie zaczely dzielic wiec nie mialy chyba zadnej klasy. Wiem tylko ze najgorsze (teoretycznie) szanse na prawidlowe rozmrozenia maja blastusie. Tak przynajmniej twoerdza lekazre w uk
karamel - no skoro lekarz nie kazal to nie bierz a jak cos zawsze mozesz spytac na wizycie. Mnie kazano zaczac brac dopiero w 12 tyg bo blizniaki. Co do zamrozenia to wiadomo ze to wasza decyzja ale chyba lepeij miec zapas.
Miejmy nadzieje ze jednak nie bedziesz ich potrzebowala. Powodzenia
 
Hej dziewczyny!
Podczytuję Was regularnie i śledzę Wasze historie-cieszę się:-) jak są wysokie bety i smucę jak się nie udaje:-(
yplocka ale superrrrr-u mnie w 25dpt.zobaczyłam na usg pęcherzyk ciążowy-na pewno też go zobaczysz w czwartek:-D
lilonka wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
GizaS - mi właśnie nie zalecili tego badania, nie wiedziałam o nim, dopiero na tym forum się dowiedziałam. Pocieszam się faktem, że udało się zamrozić 2 zarodki, które na mnie czekają i mam nadzieję, że zechcą z nami zostać. Dzięki za pociesznie, bo już się tym wynikiem zaczęłam strasznie martwić...
 
reklama
Masia a gdzie się leczysz? Ja w ubiegłym roku jeździłam do katowickiej Provity a teraz przeszłam do łódzkiej Gamety. Napisz jakie macie zdiagnozowane problemy? Patrzę na twój suwaczek i widzę że miałaś punkcję 5 i 4 komórek to powinno dac do myślenia lekarzom... Mi dr powiedział że może się uda pobrac max 6 przy obniżonym AMH.
 
Do góry