reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

yaplocka
clapping.gif
banana.gif
clapping.gif
banana.gif
clapping.gif
banana.gif
 
reklama
Dziewczynki, dziękuję za wsparcie, bez Was bym zwariowała.

Last time - mam nadzieję, że masz rację;-)Dzięki za rozwianie wątpliwości. Mam nadzieję, że w czwartek na USG będzie coś widać.
 
Elala Tak , mam przystapic na cyklu naturalnym. Widze,ze Ty jednak zdecydowalas sie na wspomagany. Trzymam kciuki. Powodzenia.

Lekarz mnie przekonal ze skoro mam 2 zarodeczki to napewno ktorys z nich sie zozmrozi pieknie tazke warto!

Dziewczynki od crio pamietacie moze jakiej jakosci byly wasze sniezynki przed zamrozeniem? Ja mialam 5BB i 4BB zabardzo sie nie znam ale tak sie zastanawialam czy to moze miec jakis wplyw na to jak sie rozmrazaja?
 
elala z tego co mi doktor mówiła to jakoś zarodka przed zamrozeniem ma wpływ na to ile jest procent szans, że rozmrozi sie prawidłowo, im zarodek lepszej jakości tym wieksze szanse:tak: nie znam sie na tych oznaczeniach, u mnie w klinice sa chyba 4 klasy zarodków a,b,c,d gdzie a to najlepszy a d najgorszy. Ja miałam zarodek klasy b i mi powiedzieli że jest 80% szans ze rozmrozi się prawidłowo.
 
Dziewczynki od crio pamietacie moze jakiej jakosci byly wasze sniezynki przed zamrozeniem? Ja mialam 5BB i 4BB zabardzo sie nie znam ale tak sie zastanawialam czy to moze miec jakis wplyw na to jak sie rozmrazaja?

Elala, niestety nie odpowiem CI na to pytanie, bo mnie nic o klasie zarodkow nie mowili, tylko tyle ,ze sa ladne. hmmmm chyba tak odpowiadaja, zeby nie zawracac sobie glowy tlumaczeniem ich sposobu klasyfikacji zarodkow.
 
elala - na jakim kochana obecnie jesteś etapie? :))
hej ja to nawet na etapie jeszcze nie jestem - mentalnie przygotowuje sie :-) na to co nadchodzi!

Od kolejnej soboty (25 sierpien) wyciszanko potem hormonki na endometruim i dopiero pod koniec wrzesnia tranferek naszych balwankow.:tak:
Tym razem na wyciszenia dali mi zastrzyki w brzunio bo po sprayu rozwilela mi sie cysta na jajniku tak ze klucie mnie i tym razem nie ominie. Tak czy inaczej nie moge sie juz doczekac. Cala jestem w skowronkach. Az trudno uwiezyc ze ten czas tak szybko leci.
 
yplocka no prosze!!! czyli jednak ruszyl :) piekna beta i spokojnie teraz, jedyne co moge dodac to pomimo stresu klinika dobrze zadecydowala-widzisz:-), objawow na tym etapie nie doszukuj sie, zobacz ja tez nic nie mam, a mdlosci itd to za jakis czas, problem jest taki ze my zbyt wczesnie wiemy o naszych ciazach i tak jak reszta, tu przylaczam sie do choru-jak zarodek sie wchlania to nie musi byc krwawienia-on sie rozpuszcza, takze wszystko jest ok, w czwartek mysle ze bedzie wiadomo duzo wiecej ale juz teraz gratuluje :)

elala u mnie byly podawane na poczatku klasy A i nic, synek byl juz klasy B-bingo:-) i teraz tez mialam podany klasy B, wiec wcale nie sa gorsze, ja nigdy nie myslalam ze sie nie rozmroza-to juz byl 4 raz-rozmrozili 7 moich zarodkow i nigdy nie bylo problemow, u ciebie tez nie bedzie:-)

a ja dzisiaj cos sie slabo czuje, spac mi sie chce :( a tu burdel w chacie auuuuuuuu, no ale nic jakos sie trzeba zebrac, do jutra, wynik bety pewnie bedzie i tak pojutrze ale o sikaczu poinformuje jak zwykle z rana, milego dnia babeczki:-)
 
reklama
Yplocka - gratuluje - strasznie się cieszę, ze beta rośnie:-D
Hope71 - dziekuję za pamięć. Zaciskam kciukasy za jutrzejszą wysoką betę &&&
Ja przed chwilą po wielu trudach zalogowałam się do swojego wyniku bety - 110,30 w 9dpt. To dopiero początek naszej drogi.
Za wszystkie w trakcie procedur, po transferkach i crio i tuż przed betą - razem z bąbelkiem albo dwoma zaciskamy &&&
 
Do góry