reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Roxii - nic, kompletnie nic. Piersi mnie bolą, ale to pewnie te kosmiczne dawki luteiny. Żadnych zachcianek, żadnych mdłości - nic.
No i dobrze lepiej tak niż jakbyś miała się źle czuć, najwazniejsze że nie plamisz i nie masz podejrzanych bóli, ja myślę że wsio jest ok i tego sie trzymajmy:tak: Szkoda że wizyte masz dopiero w czwartek, no trudno poczekamy, a tym czasem głowa do góry:-)
 
reklama
yplocka hmmm nie mam pojecia, ale chyba niekoniecznie, ten drugi co obumarł mógł się poprostu wchłonąć, tak mi się wydaje, nie wiem ekspertem od takich spraw nie jestem, może któras z dziewczyn cos podpowie...:tak:
 
yplocka - piękny wynik :-)

Dziś odebrałam wynik AMH, sugerując się opiniami na tym forum. Jestem przerażona, bo wynosi 0,4 :-( (podana norma MIN to 1,4) Co to konkretnie znaczy? Możecie mi pomóc? Z drugiej strony moja mama po 50 nadal ma @, a podobno to jest dziedziczne.
Jednocześnie straciłam zaufanie do mojej kliniki, bo przy pierwszym podejściu zignorowali podwyższone TSH, a teraz nawet nie sprawdzili AMH, tylko zastanawiali dlaczego prawy jajnik wcale nie odpowiedział, a lewy tak słabo.
Mam jednak nadzieję, że moje mrozaczki zostaną ze mną i takie problemy nie będą już mnie męczyć :tak::tak::tak:
 
Dziewczyny, zrobiłam bete - dziś jest 1943, 8. Dziś jest 23 dpt. O co tu chodzi.

Jak to o co chodzi? Piekny wynik!!! Mnie lekarka mowila,ze jak beta osiagnie powyzej 1000 mozna juz zrobic usg. Ciekawa jestem,czy sa 2 malenstwa,czy byc moze jeden obumarl i dlatego byly te dziwne wyniki wczesniejszej bety. Trzymam mocno kciuki, by beta dalej slicznie rosla :-)
 
Elala Tak , mam przystapic na cyklu naturalnym. Widze,ze Ty jednak zdecydowalas sie na wspomagany. Trzymam kciuki. Powodzenia.
 
Witajcie dziewuszki :)))

yplocka - przede wszystkim - gratuluję wyniku. Natura jednak jest nieprzewidywalna!!!! :))) Spieszę z pomocą odpowiadając na twoje pytanie. Jeżeli miałaś dwa zarodki które się zagnieździły i jeden z nich obumarł a dokładnie się wchłonął,to krwawienia żadnego mieć nie musisz. A tak kochana było dokładnie w moim przypadku. Tak więc niczego się nie obawiaj,głowa do góry!!! :)))
P.S. Też miałam tak,że na początku betę miałam dość wysoką a na kolejnej wizycie (wtedy kiedy drugiego zarodka już nie było) beta wyszła o wiele niższa.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania,to wal śmiało ;)

zosiu
- za chwilkę odpiszę Ci na prv ale zanim to uczynię odpowiem na twoje pytanie odnośnie bijącego serduszka... otóż na wcześniejszym usg jedynie widziałam jak serduszko bije a na tym ostatnim usg gdzie miałam robione badanie na przezierność karku- pierwszy raz miałam usg przez powłoki brzuszne i tutaj już słyszałam jak bije serduszko,bo dr musi sprawdzić czy rytm serca jest miarowy oraz ile ma uderzeń na minutę :))

agapl -kochana,no jakbym mogła o Tobie zapomnieć. Nie ma takiej opcji :) Jest tutaj kilka nicków,które szczególnie zapadały w moją pamięć,w tym również i twój :)))
 
reklama
Dziewczynki ja mieszkam w uk i mi kazali brać aspiryne ale dopiero w 12 tyg ciąży a nie by zarodki się przyjęły.

Yplocka - gratuluję bardzo ładny wynik. Jej jeden zarodki bumar nie.musiało wystąpić krwawienie.
 
Do góry