reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak jutro beta będzie piękna to myślę, że nie trzeba będzie go już namawiać, sam pojedzie ;)
Oby była ładna ja ledwo co 2 h temu wstałam po 3 h spania znowu spać mi się chce Masakra jakas piersi to nawet nie mogę się dotknąć podbrzusze ciągnie smigam spaciu jutro się odezwę jak bede miała wynik na bank do południa będę miała buziaki dziewczyny
 
Miałam 5dniowy. Hmm... bliźniaków nie rozważaliśmy,dlatego podawaliśmy jeden,ale jak będą dwa to będziemy podwójnie zakochani [emoji7][emoji7] Po 48h mam przyrost z 302,5 na 1062- myślisz,ze może to wskazywać na bliźniaczą?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli miałaś dwa zarodki wszczepienie to duże prawdopodobieństwo
 
Oby była ładna ja ledwo co 2 h temu wstałam po 3 h spania znowu spać mi się chce Masakra jakas piersi to nawet nie mogę się dotknąć podbrzusze ciągnie smigam spaciu jutro się odezwę jak bede miała wynik na bank do południa będę miała buziaki dziewczyny
No to milych snów i powodzenia na jutro :*
Ja tu pewnie zajrzę po południu, bo rano do pracy Polacy :) Mam nadzieję, że w 2018 nie będę musiała pracować ani 1 dnia! :)
 
Miałam 5dniowy. Hmm... bliźniaków nie rozważaliśmy,dlatego podawaliśmy jeden,ale jak będą dwa to będziemy podwójnie zakochani [emoji7][emoji7] Po 48h mam przyrost z 302,5 na 1062- myślisz,ze może to wskazywać na bliźniaczą?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana 5% zawsze jest, aczkolwiek to tylko 5%... Ja myślę, że to po prostu maleństwo tak pięknie sie rozwija i dlatego beta tak ładnie rośnie :) A kiedy masz jeszcze usg?
 
reklama
Kochane za mną masakryczna noc 2 razy obudzilam się zapłakana śniło mi się że się nie udało;( nie wiem co mam myśleć podbrzusze nadal boli nospa wieczorna przestała działać nadal zero plamienia , piersi prawie w kosmos tak mnie bolą oby do wyniku bety......
 
Do góry