reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gdyby nie proste badanie z immu i 3 podejście IVF byłoby nieudane.
Badania zrobione za późno. Przeszłam 3 pełne stymulacje , wszystkie transfery zakończone ciąża i poronieniem do 5 tyg.
1250 złotych taki byl koszt badan i dobrano mi leki. Zaraz wchodzę w 9tc z blizniakami.
Pamiętaj Jasani że każda stymulacja to obciążenie dla organizmu. Moje jajniki do dziś są powiększone.
Jestem mądrzejsza o 7 poronien i 3 pełne stymulacje IVF.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam Jasni myślałam że to Twoja wypowiedz a to nasza @koniczyna [emoji16]
Są podstawowe badania z immu które nie kosztują tysięcy a mogą naprawdę naswietlic sprawę [emoji16]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gdyby nie proste badanie z immu i 3 podejście IVF byłoby nieudane.
Badania zrobione za późno. Przeszłam 3 pełne stymulacje , wszystkie transfery zakończone ciąża i poronieniem do 5 tyg.
1250 złotych taki byl koszt badan i dobrano mi leki. Zaraz wchodzę w 9tc z blizniakami.
Pamiętaj Jasani że każda stymulacja to obciążenie dla organizmu. Moje jajniki do dziś są powiększone.
Jestem mądrzejsza o 7 poronien i 3 pełne stymulacje IVF.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba źle zrozumiałaś mój post. Ja właśnie pisałam, że czasami trzeba bardziej zgłębić temat i porobić dodatkowe badania a nie pchać się w kolejne stymulacje i nieudane transfery.
 
Kobity u mnie mały wielki szok dzisiaj. Homocysteina we wrześniu miodowa bo 7,9 a dziś 15.2:szok::szok::szok:
Kuźwa a od września właśnie łykam te pieprzone metylowane witaminy. Szlag
Wow ooo kochana no to niezle musisz chyba zamienic witaminki na tmg zostajac na kwasie fkliowym ale tylko w dawce 400mg. I wlacz sobie choline ktora wspomaga redukcje homocysteiny i buraki buraki i jeszcze raz buraki.
 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wszystko.
Pani doktor nie wie dokładnie skąd krwawienie (tak jak u niektórych z Was). Wszystko jest na swoim miejscu, serduszko bije, ciaza wielkością idealna jak na swój wiek. Obiecałam sobie, że teraz to już koniec z zamartwianiem. Zaczynam się cieszyć tym co udało się osiągnąć.
W napieciu sledzilam nadrabiajac twoje posty ciesze sie ze wszystko jest w porzadku :*
 
reklama
Cześć Dziewczyny jestem tu nowa dzisiaj mija 13 dzień po transferze blastocysty w cyklu sztucznym ponieważ groziła mi hiperstymulacja jajników. W 10 dniu miałam hcg 20.7 na następny wynik muszę czekać do jutra. Nio niestety miałam trochę stresów rodzinnych w ostatnim czasie. Sikaniec wychodzi mi bardzo słaba kreska. Czy któraś się orientuje czy to normalne. Czy może niestety?
Już gratuluje a tak na marginesie czy jest na tym forum ktoś nie w ciąży;) idziecie jak burza gratuluje i trzymam kciuki za kolejne wspaniałe wiadomości:biggrin2:
 
Do góry