reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny .
Jestem tutaj nowa...
Chciałam się dowiedzieć po ilu dniach po odstawieniu wszystkich leków po nie udanym transferze zarodka może wystąpić @ ?
Za pierwszym razem już w 10 dpt miałam plemienia i zaczęłam @, natomiast teraz mam już 17 dpt i ani śladu @.
14 dpt robiłam betę wynik ujemny mniej niż 100.
Zastanawiam się skąd ta różnica...

Mi raz też po ok.7 dniach po odstawieniu leków przyszła @ i dr powiedziała, że jeśli kilka dni dłużej by to trwało to powinnam przyjść na wizytę sprawdzić co się dzieje. Jednej z dziewczyn beta wyszła ujemna i była to pomyłka laboratorium. Więc taka opcja też jest możliwa, zrób może test dla pewności.
 
Zrobilam sikacza dzis rano, krotko przed wyjazdem M. Po tym jak nanioslam 4 kropelki moczu na test i pojawila sie mocna czerwona kreska myslalam, ze coz... moze za wczesnie a moze jednak nic nie zalapalo. Po trzech minutach spojrzalam na niego i wybuchlam placzem i smiechem dlawionym. Pierwszy raz w zyciu zobaczylam chociaz ta leciutka ale slabiutka druga kreske. Wiem dziewczyny, ze to nic nie musi znaczyc, zdaje sobie z tego sprawe, ze testy sa mylne i ze to za wczesnie i tak naprawde tylko beta mi powie jaka jest sytuacja.
Ale dla mnie w tej chwili wazne jest, ze pierwszy raz uzywajac takich testow nie przezylam od razu rozczarowania. Moze ono owszem nastapic jutro, pojutrze, za tydzien, ale dla tej jednej chwili bylo warto. Nie sadzilam sama po sobie, ze tak wybuchne. Dzis moj 6 dpt, wiec sytuacja moze byc rozna. Bete zrobie mimo wszystko w tygodniu dopiero, bo nie mam tutaj mozliwosci podjechac dzis ani jutro, wiec zostawie to na od srody. Chyba ze dam rade moze we wtorek gdzies podskoczyc. Poki co bede faszerowala sie dalej lekami i choc przez chwilke pociesze sie, ze widzialam blada druga kreske. Testu uzylam test ciazowy doz plytkowy, czulosc 10 mlU. Wiec to tym bardziej duzo nie mowi. Lece teraz na sniadanko i potem troche poleze jeszcze.
Aha, mimo wszystko brzcuh nadal pobolewa mnie jak na @, piersi troche mniej bola ale jednak dalej.

Kochana, 6dpt to druga kreska nie wyjdzie tak wyraźna jak kontrolna. Jeśli jest widoczna (może być nawet cień cienia) to trzeba się cieszyć. Jak już będziesz miała możliwość to idź na betę. Ja po cichutku już gratuluję.
 
Mi raz też po ok.7 dniach po odstawieniu leków przyszła @ i dr powiedziała, że jeśli kilka dni dłużej by to trwało to powinnam przyjść na wizytę sprawdzić co się dzieje. Jednej z dziewczyn beta wyszła ujemna i była to pomyłka laboratorium. Więc taka opcja też jest możliwa, zrób może test dla pewności.
Jestem dopiero 3 dzień po odstawieniu wszystkich leków , więc z tego co czytam to duże prawdopodobieństwo że @ nadejdzie lada dzień , natomiast jeśli się nie pojawi przez następne kilka dni to na pewno powtórzę betę ,
Tak bardzo chce wierzyć w to ze to pomyłka laboratorium i ten drugi raz okazał się jednak szczęśliwy...
 
Cześć Dziewczyny jestem tu nowa dzisiaj mija 13 dzień po transferze blastocysty w cyklu sztucznym ponieważ groziła mi hiperstymulacja jajników. W 10 dniu miałam hcg 20.7 na następny wynik muszę czekać do jutra. Nio niestety miałam trochę stresów rodzinnych w ostatnim czasie. Sikaniec wychodzi mi bardzo słaba kreska. Czy któraś się orientuje czy to normalne. Czy może niestety?
 
Jak narazie jest spokój jajnik narazie nie boli i juz ta woda nie leci zobacZymy jak dzisiaj do wieczora będzie jak sie powtórzy to co wczoraj to bede dzwoniła
Sluchaj, ja taką "wodę" to mialam przy kazdym podejsciu od progesteronu dowcipnego. Raz wypadala krzemionka a potem "woda"co pare dni. Pamietam ze wiele dziewczyn o tej waodzie pisalo tok yemu. Ja na to juz zupelnie nie zwracalam uwagi tylko zawsze z wkladka chodze bo nie znasz dnia ani godziny ;) tylko taka pojemniejsza wkladka np "large" z lidla. A jajniki to wiele dziewczyn bola. Ja nie wiem czy to jajnik na pewno czy akurat w tym miejscu napiecie masz bolesne, ciezko to wyczuć. Moze nospa cu pomoże
 
Cześć Dziewczyny jestem tu nowa dzisiaj mija 13 dzień po transferze blastocysty w cyklu sztucznym ponieważ groziła mi hiperstymulacja jajników. W 10 dniu miałam hcg 20.7 na następny wynik muszę czekać do jutra. Nio niestety miałam trochę stresów rodzinnych w ostatnim czasie. Sikaniec wychodzi mi bardzo słaba kreska. Czy któraś się orientuje czy to normalne. Czy może niestety?
Niektorym na tym etapie sikance nie wychodza wcale nawet jak beta jest 200. A na tym etapie malo kto ma mocna kreske jesli nawet cos wychodzi. Poczekaj spokojnie do jutra, trzymam kciuki za piekny przyrost
 
Narazie sytuacja opanowana...dziękuję za odpowiedź. Wczoraj to normalnie się bałam już. .co chwile do łazienki. A później yo już siadlam na kibelku i czekałam :) dziękuję za pomoc

Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie. Chodzi mi tu raczej o psychiczny spokój i równowagę. W Święta skup się na synku,a potem na spokojnie, małymi kroczkami ustalajcie z M dalszy plan działania.
 
reklama
Cześć Dziewczyny jestem tu nowa dzisiaj mija 13 dzień po transferze blastocysty w cyklu sztucznym ponieważ groziła mi hiperstymulacja jajników. W 10 dniu miałam hcg 20.7 na następny wynik muszę czekać do jutra. Nio niestety miałam trochę stresów rodzinnych w ostatnim czasie. Sikaniec wychodzi mi bardzo słaba kreska. Czy któraś się orientuje czy to normalne. Czy może niestety?

Z testami to nigdy nic nie wiadomo. Wystarczy, że mocz jest bardziej rozcienczony i już kreska będzie słabsza. Poczekaj spokojnie na betę, tylko ona będzie miarodajna. Mam nadzieję, że urośnie jak trzeba :)
 
Do góry