reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane jeszcze jedna sprawa.Podpisywalam zgodę na ustalenie grupy krwi dziecka.Ja mam grupę brh- i doktorka powiedziała że jeśli dziecko bedzie mieć grupę dodatnia to jest jakieś ryzyko(poziej dokladnie nie zrozumialam)czy ktorac z was wie o co chodzi?
kochana zapewne chodziło jej o konflikt serologiczny.. my z grupa rh - mamy tak juz .. a maz ma rh+? tutaj masz strone poczytaj sobie ... nic groznego ewentualnie pare zastrzyków wiecej...
Link do: Co to jest konflikt serologiczny?

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak u Was z zachciankami w ciazy? Ja ostatnio strasznie mam ochote na mieso...... Dzisiaj caly czas za mna chodzi kurczak z rozna..... Ogolnie nie przepadam za kurczakami z rozna,zjem ale nie uwielbiam jakos. A mam taka ochote ze masakra.... Czy to zachcianka ciazowa??
 
Kochane jeszcze jedna sprawa.Podpisywalam zgodę na ustalenie grupy krwi dziecka.Ja mam grupę brh- i doktorka powiedziała że jeśli dziecko bedzie mieć grupę dodatnia to jest jakieś ryzyko(poziej dokladnie nie zrozumialam)czy ktorac z was wie o co chodzi?
pewnie o konflikt serologiczny chodzi
 
reklama
Hej dziewczyny w poniedziałek mialam bete 241,8 a dzisiaj 1992. Liczyłam na kalkulatorze internetowym i niby przyrost jest za mały
Co ty???!! Jakiś zły kalkulator miałaś albo może coś źle wpisałaś!
Jeśli liczyć przyrost 100% to w środę miałabyś 480 a dzisiaj 960, ty masz dodatkowego tysiaka więcej!!
 
Do góry