reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

anett96: ❤dziekuje slicznie, trzymaj,trzymaj ja za nas wszystkie rowniez trzymam;*
Jak wnioskuje po ostatnoch wpisach bo jestem tutaj nowa, udalo sie?;)
 
reklama
walczaca o szczescie:
Dziekuje Ci Kochana za podniesienie na duchu, rzeczywiscie na to chyba nie ma reguly a Ty jestes na to cudownym przykladem!
Strasznie ciesze sie z Toba, naprawde!;)
To tak pozytywnie nastraja, jeszcze raz GRATULUJE i WIEM ze przed Toba cudowne 9 miesiecy (no teraz to juz chyba 8;) zasluzylas na to;)
Oby do czwartku, i od tej pory będę dziękować za gratulację. Na razie jeszcze się trochę boje ;-)
 
Cześć, dzięki za pamięć. :) Przestawiłam wizytę na środę, bo do dzisiaj jeszcze nie zakończyło się krwawienie. Początkowo wyglądało na to, że potrwa 4 dni a teraz się trochę przeciąga.
Jakoś załapałam dzisiaj doła, boję się kolejnych niepowodzeń. Na dodatek dzisiaj miałam jechać na pierwsze USG jakby transfer się udał.
To witaj w klubie! Tez mam doła... Na dzisiaj miały być wyniki naszej genetyki a tu klapa... Minimum jeszcze tydzień czekania....
Do środy czas szybko minie.
A powiedz mi proszę tak mentalnie nastawiasz się na transfer w tym cyklu?
 
Walczaca o szcescie: czekam na wspaniale wiesci POTWIERDZAJACE Wasze szczescie!!;)
encka86: gratuluje!!! Wspaniale wiesci!;*
Kochana żeby było Ci łatwiej odpowiadać na posty konkretnych osób pod ich wpisem po prawej stronie klikasz odpowiedź ;)
Albo jak chcesz wskazać dana osobe to przed nickiem dajesz @ i po wpisaniu bez spacji pierwszych liter nicku wyświetli Ci się ta osoba :-D
 
Witam byłam dziś na konsultacji z lekarzem!!hmm nie wiem sama jak jej zapytałam kiedy odstawić progesteron i estradiol to powiedziała że jeśli kazali kontynuowac 10 tygodni to po upływie tego czasu przestać brać.Jak zapytałam czy mam zrobić badanie progesteronu to sama nie wiedziała co mi odpowiedzieć mówiła że jeśli wszystko jest ok to nie trzeba.Wogole taka ta doktorka jakaś nijaka kazała przestać brać kwas foliowy magnez i nie przepisała żadnych innych witamin.Jak jej powiedziałam że byłam na pogotowiu bo poleciała mi krew to takie oczy zrobiła że aż sama się zamartwilam.
Pierwsza wizyta dziwna zobaczymy jak będzie za miesiąc.
 
reklama
To witaj w klubie! Tez mam doła... Na dzisiaj miały być wyniki naszej genetyki a tu klapa... Minimum jeszcze tydzień czekania....
Do środy czas szybko minie.
A powiedz mi proszę tak mentalnie nastawiasz się na transfer w tym cyklu?
@tamiza a jak u Was psychicznie? Jak M?? W styczniu macie taki skład,że rozwalicie system :-D Czuję to ;-)))
 
Do góry