reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam byłam dziś na konsultacji z lekarzem!!hmm nie wiem sama jak jej zapytałam kiedy odstawić progesteron i estradiol to powiedziała że jeśli kazali kontynuowac 10 tygodni to po upływie tego czasu przestać brać.Jak zapytałam czy mam zrobić badanie progesteronu to sama nie wiedziała co mi odpowiedzieć mówiła że jeśli wszystko jest ok to nie trzeba.Wogole taka ta doktorka jakaś nijaka kazała przestać brać kwas foliowy magnez i nie przepisała żadnych innych witamin.Jak jej powiedziałam że byłam na pogotowiu bo poleciała mi krew to takie oczy zrobiła że aż sama się zamartwilam.
Pierwsza wizyta dziwna zobaczymy jak będzie za miesiąc.
Ja bym brała jednak kwas foliowy chyba na Twoim miejscu ;-))
Widocznie maluch świetnie sobie radzi i pani dr nie miała nic do powiedzenia dlatego ;-)
 
reklama
anett96: [emoji173]dziekuje slicznie, trzymaj,trzymaj ja za nas wszystkie rowniez trzymam;*
Jak wnioskuje po ostatnoch wpisach bo jestem tutaj nowa, udalo sie?;)
Tak[emoji16]
U mnie bylo tak - poltora roku temu zaszlam w ciaze naturalnie po roku staran. W 7 tyg serduszko przestalo bic. Zaszlam w ciaze po 10 latach pracy w korpo bedac na l4 a wczesniej mega stres w pracy zdiagnozolali mi nerwice i depresje.. wiec cale swieta wielkanocne spedzilam w szpitalu. Obrazilam sie wtedy na Boga..
Po odczekaniu 3 mcy zaczslismy starania, w zwiazku ze mam juz swoj wiek teraz 38 lat poszlam zbadac amh. Meza nie ruszalismy bo mlodziak 9 lat mlodszy silny kurde geny extra dziadek 98 lat dozyl babcia tez 88.. ale lekarz po jakims czasie zlecil mu badanie. I co? Lekarz nie wiedzial jak to mozliwe ze udalo sie nam zajsc w ciaze. Wyniki mega zle. Jedno jadro nie dziala plemnikow bardzo malo a te ktore sa to uszkodzone w 90% i brak wiazania z hialuronianem..
Zalecenie ivf.
Wczesniej zrobilismy inseminacje 2 bo ja ivf nie chcialam. Ale co lekarz i takie same decyzje. I tak na poczatku 2017 mialam 3 stymulacje. I tylko 1 transfer. Za ktoryms razem nie bylo wgl plemnikow do zaplodnienia 5 komorek.. Potem komorki mialam juz tylko 2..
Dziewczyny namowily mnie do zmiany kliniki. Zbadali mi amh przez dok niecaly w zasaxzie spadlo do 0.29...wiek 38 lat wiec lekadz mowi ze daje mi max 2 szanse.. Zmienilam na novum poszlam do wlasciciela i za poerwszym razem sie udalo!! Obecnie jutro koncze 7 tydzien.
Wieadomo stres jest ogromny tym bardziej ze lekow na nerwice i depresji nie biore.
Dodam jeszcze ze skupilam sie na celu na maxa od siedpnia po kolejnej korporacji postanowilam nie szukac pracy. Leb sie odstresowal i to na bank tez pomoglo[emoji16][emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To witaj w klubie! Tez mam doła... Na dzisiaj miały być wyniki naszej genetyki a tu klapa... Minimum jeszcze tydzień czekania....
Do środy czas szybko minie.
A powiedz mi proszę tak mentalnie nastawiasz się na transfer w tym cyklu?
Bardzo bym chciała mieć transfer już. Myśl o braku ciąży doprowadza mnie do rozpaczy. Staram się wyciszyć, bo życie jest takie przewrotne, że jak się czegoś bardzo chce, to się nie ma. :(
A dlaczego tak przedłużają z wynikami?
 
Dziewczyny pomału będę się rozstawała z wami bo mój czas rozwiązania jest coraz bliżej ale na bank za rok pojawię się po rodzeństwo dla naszej Sary bo dwa dzieciaczki czekają na zimowisku . Jako prowadząca kalendarz na bratnim forum ciężarówek po ivf gdzie jest większość z nas z tego forum apeluje do was Mamusie z bijącym juz serduszkiem , pozytywnym testem oraz przyszłych Mamuś abyście dołączały do tamtego forum gdzie nowa prowadząca (o która tez apeluje [emoji846]) wpisze was w kalendarz a każdy będzie mógł widzieć jak pięknie rośnie nam kalendarz urodzonych dzieciaczków i dawać nadzieje ze warto walczyć . Oczywiście tam możecie wymieniać się obawami , objawami , poglądami i cała reszta która was niepokoi w ciąży a wiem sama ze nie raz przydała się opinia dziewczyn [emoji846] trzymam za wszystkie mocno kciuki i tak jak Ja nie wierzyłam ze będę Mamą tak wy uwierzcie bo ivf jest narzędziem do spełniania najpiękniejszego marzenia [emoji173]️

Link do: ciężaróweczki po in vitro


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam byłam dziś na konsultacji z lekarzem!!hmm nie wiem sama jak jej zapytałam kiedy odstawić progesteron i estradiol to powiedziała że jeśli kazali kontynuowac 10 tygodni to po upływie tego czasu przestać brać.Jak zapytałam czy mam zrobić badanie progesteronu to sama nie wiedziała co mi odpowiedzieć mówiła że jeśli wszystko jest ok to nie trzeba.Wogole taka ta doktorka jakaś nijaka kazała przestać brać kwas foliowy magnez i nie przepisała żadnych innych witamin.Jak jej powiedziałam że byłam na pogotowiu bo poleciała mi krew to takie oczy zrobiła że aż sama się zamartwilam.
Pierwsza wizyta dziwna zobaczymy jak będzie za miesiąc.

Ja jednak wolę jak lekarz mówi mi konkretnie i wszystko tłumaczy. Ale może wszytko jedst dobrze i nie chce Cię pewnymi lekami niepotrzebnie faszerowac. Najważniejsze, żeby z Malenstwem było wszystko ok.
 
@anett96
Jakie to jest niesprawiedliwe, ze mlodzi mezczyzni maja takie problemy.. moj maz tez mial slabe wyniki, przy pierwszym ivf na 17 moich komorek zadnej nie daly rady zlapac;( na szczescie lekarze pokierowali nas na inna metode icsi i teraz cieszymy sie podwojnym tranferem i czekamy na rezultaty
Powiem Ci, ze stresujaca praca tez robi swoje. Ja rowniez od tego cyklu staran zrezygnowalam z pracy, zeby calkowicie skupic sie na sobie. I tez czuje sie lepiej, aczkolwiek mam tak od tych kilku lat bezowocnych staran ze martwie sie ciagle na zapas i zawsze wszystko widze w czarnych barwach, boje sie rozczarowania. Natomiast w tym cyklu i po tym transferze jakos tak cudownie czuje ze bedzie wszytsko dobrze i choc lekkie nerwy sa w glebi serca wiem ze sie uda!
Gratuluje Wam w takim razie jeszcze raz bo Twoja droga rowniez latwa nie byla. Pokazujezz ze jak sie jest wytrwalym to osiagnie sie wszystko!
Czym jest wszystko inne, dobra materialne, wspaniala praca jesli nie mamy tej najwazniejszej Malenkiej Istotki-NICZYM. Przedewszystkim czlowieczek reszta sie zawsze ulozy.
Dobrze Kochana,ze zmienilas klinike moze tego Ci bylo trzeba, ale nie wazne jak dluga i ciezka droge przeszlas najwazniejsza jest nagroda ktora nosisz teraz pod sercem! Z calego serca zycze Ci jak najlepiej- Twoja smutna historia nareszcie skonczyla sie happyendem:*
Dbaj o Siebie i Malucha z calych sil, pamietaj nie masz sie juz czym stresowac nic nie jest wazniejsze od Twojego dzieciatka!
 
reklama
Kochana żeby było Ci łatwiej odpowiadać na posty konkretnych osób pod ich wpisem po prawej stronie klikasz odpowiedź ;)
Albo jak chcesz wskazać dana osobe to przed nickiem dajesz @ i po wpisaniu bez spacji pierwszych liter nicku wyświetli Ci się ta osoba :-D
Powiem Ci ze mi na tel po @ nie wyskakuje nick.Wam wyskakuje?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry