reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana annemaria ma cbyba 42 lata i miala 23 transfery!!! I teraz jest w ciazy. Ja mam dzis depresje.. tzn ja wgl mam depresje na ktora sie lecze i wiadomo po pozytywnej becie odstawilam leki i skutek mnie cbyba powoli dopadal i dopasl.. nie mam sily wstac z lozka jestem niemalze pewna ze nie jestem w ciazy. Tak sie czuje.. okropne to jest.czy ktodas z Was leczy sie na depresje? Moze sa antydepresanty ktore mozna brac w ciazy??[emoji58]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie lecze, sa jakies leki, ktore mozna brac w ciazy. Bylam wczoraj na wizycie i moja lekarz chciala mi przepisac ale nie pamietam nazwy, nastepna wizyta dopiero po sylwestrze to z ciekawosci zapytam. Ja sie boje brac czegokolwiek, bo boje sie o zdrowie dziecka, jakos bez kapsulek sobie musze dawac rade. Kochana ja tez mam schizy, ze cos sie dzieje niedobrego, uspokoisz sie dopiero po badaniu. Ja musze jeszcze czekac tydzien, wszystkie objawy mi od kilku dni ustapily i strasznie sie boje.
 
A pisała coś o szczepieniach i encortonie?
Immunologia w niepłodności to stosunkowo świeży temat, wiec skoro taka babka leciwa to nie wiadomo czy nadąża za tematem.
Wrzuce potem czego sie dowiedzialam, ale chodzi o to ze baba wlasnie nowoczesna, bo pisala ze od szczepien sie odchodzi I o sterydach tez cos jest.
 
Jezeli tak ma byc 7 mcy to ja sie wykoncze. Xzis mam wizyte umowiona wczoraj na spontanie. Wizyta wieczorem ale poki co nadal nie mam sily wstac z lozka.Kurde ale mnie dopadlo dziadostwo.
Pojde do lekarki i zapytam czy sa bezpieczne dla ciazy leki ...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, zmeczenie to czesty objaw w ciazy. Ja tak mialam do tej pory, caly dzien lezalam w lozku i nic mi sie nie chcialo, wysilkiem bylo wstanie do lazienki. Depresja tez tu robi swoje. Jak wrocisz z wizyty to sie uspokoisz na jakis czas. Najgorszy jest ten pierwszy trymestr, jak juz poczujesz ruchy dziecka to strach jest troche mniejszy. Ja kupilam sobie detektor tetna ale minie jeszcze pare tygodni zanim zadziala :/
 
reklama
Jezeli tak ma byc 7 mcy to ja sie wykoncze. Xzis mam wizyte umowiona wczoraj na spontanie. Wizyta wieczorem ale poki co nadal nie mam sily wstac z lozka.Kurde ale mnie dopadlo dziadostwo.
Pojde do lekarki i zapytam czy sa bezpieczne dla ciazy leki ...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno jakieś są. Tylko wiesz moim zdaniem tego typu leki nie są zbyt dobre dla Maluszka. A dzisiejsza wizyta Cie nie uspokoi? Nie możesz się tak nakręcac. A moze jakąś dobra książka o sile podświadomości i pozytywnego myślenia trochę by Ci pomogła??
 
Do góry