reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@walczaca o szczescie cieszę się z bety ale ten progesteron naprawdę mnie przestraszył . . Siedzę teraz i czytam o tym progesteronie i nie wiem.. może wszystko będzie ok ? To że boli jak na okres to wiadomo ale nic poza tym.. No i często sikam ale to normalne....
Nie martw sie az tak tym progesteronem, bo stres bardzo szkodzi w ciazy. Posluchaj lekarza, wez tez dodatkowa dawke i sie połóż. Nie plamisz czyli jest dobrze, moze rzeczywiscie akurat zrobilas badanie przed skokiem progesteronu. Bedzie dobrze ;)
 
reklama
Nie martw sie az tak tym progesteronem, bo stres bardzo szkodzi w ciazy. Posluchaj lekarza, wez tez dodatkowa dawke i sie połóż. Nie plamisz czyli jest dobrze, moze rzeczywiscie akurat zrobilas badanie przed skokiem progesteronu. Bedzie dobrze ;)
Kochana dzięki:* wiem że nie wskazane jest się teraz denerwować ale jakoś tak no ciężko . . Tym bardziej że ja naprawdę dużo latam już od 2 dnia po transferze .. nie chciałam na siebie "chuchac" tak jak przy 1 procedurze.. skurcze absolutnie też nie mam A ból brzucha okresowy to chyba normalne :)
 
Tak czytam dziewczyny, co wy bierzecie po transferze i widze, ze w wiekszosci to progesteron.
Czy ktoras z was bierze rowniez estradiol dalej?

Przy drugim transferze mialam Lutinus, Duphaston, Encorton, Estrofem, Crinone. Przy pierwszym to samo. Teraz przy trzecim, a jestem u innego lekarza w tej samej klinice, lista zmieniszyla sie do Lutinus 2x2, Duphaston 3x1 i Progynova 3x1. Poziomu progesteronu nie robiono, takze tutaj nie wiem ile jest. Ale stosunkowo do was to tak malo tego wszystkiego u mnie sie zrobilo a tym razem mam dwa zarodki :errr: Poki co dopiero 2dpt. Dolegliwosci raczej tylko piersi bardzo mnie bola, a raczej jedna z nich. No i troche wzdecia mam, na ktore dostalam info od lekarza, ze Espumisan moge zazywac.

Ja biorę estrofem (2 tabletki dziennie, jedna dosustnie i jedna dowcipnie) i przyklejam plastry z estradiolem Systen50. Byłam na cyklu sztucznym. Co do wzdec to też je na początku miałam i to takie, że lepiej nie mówić :)
 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wszystko.
Pani doktor nie wie dokładnie skąd krwawienie (tak jak u niektórych z Was). Wszystko jest na swoim miejscu, serduszko bije, ciaza wielkością idealna jak na swój wiek. Obiecałam sobie, że teraz to już koniec z zamartwianiem. Zaczynam się cieszyć tym co udało się osiągnąć.
super...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana dzięki:* wiem że nie wskazane jest się teraz denerwować ale jakoś tak no ciężko . . Tym bardziej że ja naprawdę dużo latam już od 2 dnia po transferze .. nie chciałam na siebie "chuchac" tak jak przy 1 procedurze.. skurcze absolutnie też nie mam A ból brzucha okresowy to chyba normalne :)
Taki bol jest normalny, skurczy nie czujesz tylko pewnie caly czas jakby napiecie w dole brzucha. Ja na cyklu sztucznym bralam tylko 3x1 crinone i poziom progesteronu mialam cos kolo 20 a badalam go jakies 2h po podaniu. moze u Ciebie we krwi nie jest tak wykrywalny? Wiem, ze latwo sie mowi, zeby sie nie stresowac ale gorzej zrobic. Ja sama jestem w duzym stresie, bo lekarz kazal mi calkowicie odstawic progesteron juz w 8tc, ja ze strachu biore dalej tylko jedna dawke mniej czyli 2x1 crinone. Tylko ja jestem na cyklu naturalnym ale nie zmienia to faktu, ze stres jest ;) Dodam, ze ja progesteronu wcale nie badam.
 
dzieki kochana.. niestety odwiedziła nas mama meza i zrobiła taki dym zmieszała mnie z błotem...jestem zdruzgotana :( liczyłam na wsparcie i sie przeliczyłam

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Asinka, nie am pojecia za co zmieszala Cie z blotem tesciowa(?!), nie ma to jak rodzina... Chcialam Ci przeslac duzo serdecznosci, domyslam sie przez co przechodzisz, moj partner ma te sama chorobe co Twoj i codziennie, oprocz troski o siebie i Kropka, moje mysli zajmuje troska o niego... Ale jestesmy silne baby i damy rade!
 
Ja biorę estrofem (2 tabletki dziennie, jedna dosustnie i jedna dowcipnie) i przyklejam plastry z estradiolem Systen50. Byłam na cyklu sztucznym. Co do wzdec to też je na początku miałam i to takie, że lepiej nie mówić :)

A to mnie troche uspokoilas, juz myslalam, ze tylko ja tak na te leki reaguje. Ale jakos nie moge przyzwyczaic sie do zredukowanej ilosci lekow, mam calutki czas wrazenie, ze pewnie czegos gdzies brakuje.
 
reklama
A dlaczego tak brzydko sie zachowala? Przeciez Ty dajesz z siebie wszystko co mozesz, jestes wspaniala kobieta i inni moga Damianowi tylko pozazdroscic takiej zony. Kochana olej to, nie ma sensu sie denerwowac. Sciskam Was mocno [emoji173]️
dziekuje kochana.. nie wiem zawszemnie nie lubiła ale myslałam ze w tych ciezkich chwilach bedzie lepiej a tu dupa... jedyne wsparcie mam od Was ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry