reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny,
podczytuje ja rowniez Was od poczatku drugiej procedury in vitro .Mam pytanie chce zrobic jednoczesnie w sobote ( 8 dpt 5 dniowej blastki 1AB ) bete rano i sikacza tak z ciekawosci zanim dostane wyniki bety ? jest sens czy nie ma co sie denerwowac gdyby sikacz wyszedl (-)?
PS. trzymam kciuki za czekajace i testujace oraz za dzwieczyny z krwawieniami aby wszystko sie dobrze ulozylo. Jedyno co moge powiedziec to moja siostra po piatym tarnsferze miala krwawienie w ok. 7 8 tyg. , lalo sie jej po nogach. okazalo sie ze pekl krwiak , lezala w szpitalu nawet 3-4 dni potem tez w domu. wszystko dobrze sie skonczylo. Zosia ma prawie 3 lata a pozniej naturalny cud sie zdarzyl.
Ps strasznie sie boje a jednoczesnie powtarzam sobie ze sie nie poddam i walka bedzie dalej gdyby ....Milego dnia :))))
 
reklama
Czesc dziewczyny,
podczytuje ja rowniez Was od poczatku drugiej procedury in vitro .Mam pytanie chce zrobic jednoczesnie w sobote ( 8 dpt 5 dniowej blastki 1AB ) bete rano i sikacza tak z ciekawosci zanim dostane wyniki bety ? jest sens czy nie ma co sie denerwowac gdyby sikacz wyszedl (-)?
PS. trzymam kciuki za czekajace i testujace oraz za dzwieczyny z krwawieniami aby wszystko sie dobrze ulozylo. Jedyno co moge powiedziec to moja siostra po piatym tarnsferze miala krwawienie w ok. 7 8 tyg. , lalo sie jej po nogach. okazalo sie ze pekl krwiak , lezala w szpitalu nawet 3-4 dni potem tez w domu. wszystko dobrze sie skonczylo. Zosia ma prawie 3 lata a pozniej naturalny cud sie zdarzyl.
Ps strasznie sie boje a jednoczesnie powtarzam sobie ze sie nie poddam i walka bedzie dalej gdyby ....Milego dnia :))))
Ja zrobiłam sikacz 8dpt 5 dniowej blastki i wyszedł pozytywny potem nie zalowalam bo łatwiej się na bete czekalo ale pewnie jakby był negatyw inaczej bym teraz podchodzila
 
Czesc dziewczyny,
podczytuje ja rowniez Was od poczatku drugiej procedury in vitro .Mam pytanie chce zrobic jednoczesnie w sobote ( 8 dpt 5 dniowej blastki 1AB ) bete rano i sikacza tak z ciekawosci zanim dostane wyniki bety ? jest sens czy nie ma co sie denerwowac gdyby sikacz wyszedl (-)?
PS. trzymam kciuki za czekajace i testujace oraz za dzwieczyny z krwawieniami aby wszystko sie dobrze ulozylo. Jedyno co moge powiedziec to moja siostra po piatym tarnsferze miala krwawienie w ok. 7 8 tyg. , lalo sie jej po nogach. okazalo sie ze pekl krwiak , lezala w szpitalu nawet 3-4 dni potem tez w domu. wszystko dobrze sie skonczylo. Zosia ma prawie 3 lata a pozniej naturalny cud sie zdarzyl.
Ps strasznie sie boje a jednoczesnie powtarzam sobie ze sie nie poddam i walka bedzie dalej gdyby ....Milego dnia :))))
Witaj kochana :) A jaki jest u was problem że podchodziliscie do in vitro ? Ja przy moim pierwszym transferze też miałam podana blastke 1AB ;)
Szczerze sama doradzam Ci bete..;) sikance oszukance :D i w tym jest dużo prawdy.. A powiedz jak się czujesz ?
 
Czesc dziewczyny,
podczytuje ja rowniez Was od poczatku drugiej procedury in vitro .Mam pytanie chce zrobic jednoczesnie w sobote ( 8 dpt 5 dniowej blastki 1AB ) bete rano i sikacza tak z ciekawosci zanim dostane wyniki bety ? jest sens czy nie ma co sie denerwowac gdyby sikacz wyszedl (-)?
PS. trzymam kciuki za czekajace i testujace oraz za dzwieczyny z krwawieniami aby wszystko sie dobrze ulozylo. Jedyno co moge powiedziec to moja siostra po piatym tarnsferze miala krwawienie w ok. 7 8 tyg. , lalo sie jej po nogach. okazalo sie ze pekl krwiak , lezala w szpitalu nawet 3-4 dni potem tez w domu. wszystko dobrze sie skonczylo. Zosia ma prawie 3 lata a pozniej naturalny cud sie zdarzyl.
Ps strasznie sie boje a jednoczesnie powtarzam sobie ze sie nie poddam i walka bedzie dalej gdyby ....Milego dnia :))))

8dpt teoretycznie test powinien wyjść (mi wyszedł już nie wiedzieć czemu 5dpt), ale bywały tu różne sytuacje w których beta była wysoka a test negatywny. Jeśli czujesz się kasach możesz zrobić, jeśli nie to lepiej spokojnie poczekać na wynik bety.
 
Akurat z tym się nie zgodzę. Crinone będzie wypływać cały czas. Jestem już w 14 tc i czasami jest tak, że przez kilka dni spokój a czasami jest tak, że właśnie kumuluje się większa ilość i wypływa właśnie w formie takich grudek.
A do kiedy masz brać progesteron? Powiedział Tobie lekarz?
 
Witaj kochana :) A jaki jest u was problem że podchodziliscie do in vitro ? Ja przy moim pierwszym transferze też miałam podana blastke 1AB ;)
Szczerze sama doradzam Ci bete..;) sikance oszukance :D i w tym jest dużo prawdy.. A powiedz jak się czujesz ?
A wiec u nas po pierwsze czynnik meski , teratozoospermia , ale wg. embriologow to nie tak duzy problem jak moj wiek ....hmmm 42 lata , jedno szzcescie bez zadnego problemu mam z poprzedniego krotkiego zwiazku ( ur 2013 ) gdzie tata sie niestety nie sparwdzil totalnie jako tata :(
poza tym czuje sie dziwnie bo inaczej niz przy pierwszym transferze ( 2 3 dniowe zarodki 8BB i 6BB, brak zarodkow do mrozenia ). Od punkcji czulam sie zle za pierwszym razem , brzuch balon , bolacy po transferze nielepiej , po 3 dobie ciut lepiej , ale caly czas czulam macice jak na @ , promieniowanie na nogi z ledzwi i krzyza . pozniej niby to troche mniej ale mimo wszystko czulam ta macice . teraz lepiej o wiele ( moze dzieki aku i wisceralce brzucha w trakcie stymulacji , ) w 2-3 dpt teraz raz mialam takie uklucie w macicy ze az zasyczalam i spokoj, w nocy mialam dziwny bol brzucha ale jakos wyzej niz macica ale minelo. teraz nic kompltenie poza wielkimi bombkami , goracem , bezsennoscia o 4 nad ranem :) a prg mam 21,7 z pn. i lekarka kazala mi dolozyc dufaston do luteiny i prolutexu. uff to chyba tyle pokrotce :)
 
reklama
Akurat z tym się nie zgodzę. Crinone będzie wypływać cały czas. Jestem już w 14 tc i czasami jest tak, że przez kilka dni spokój a czasami jest tak, że właśnie kumuluje się większa ilość i wypływa właśnie w formie takich grudek.
Jeszcze bierzesz leki? Mialas chyba do 10tc zalecane.
 
Do góry