reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
mąż zabił mnie za to od rana.Jak był z pieskiem nad ranem to wyczytał na necie,ze usg w ciazy robi sie tylko 3 razy??????? czyli,ze co? jak pójdę do mojego ginekologa to już w sobote usg mi nie zrobi??? chyba troche bez sensu...... Ale moze Wy kochane,bardziej doświadczone podpowiecie jak to jest z tym usg??

Ja sobie nie wyobrażam tylko 3 USG. Nie wpływa ono w żaden sposób negatywnie na Maluszka. W naszym przypadku szczególnie ważny jest spokój dlatego ja na każdej wizycie będę miała :)
 
Wczoraj nie mogłam usnąć przez ten kręgosłup ale byłam zła bo ja bardzo lubię spać:D A wam jak się kochane spało?:D
Słuchajcie.. ja przyjmuje crinone ( progesteron dopochwowo) no i dziś rano w sumie to wczoraj chyba też tak miałam rano takie grudki dość spore no i do tego no mokrą wkładkę...oczywiscie w nocy kilka razy wstaławalam siku ale dopiero teraz takie coś mam.. niemożliwe żeby dopiero po całej nocy wypływal nie? A biorę bo już prawie tydzień;)

Ten crinone się tak kumuluje i dopiero po jakimś czasie wypływa. Pociesze Cię, że Im dłużej go przyjmujesz i wszystko robi się bardziej ukrwione (ciąża :) tym coraz więcej zostaje w środku i przestaje wyplywac.
 
Wiem... też czytalam takie wpisy,nawet tu kiedyś takie były. Pamiętam że wtedy wydawało mi sie że to okropne pisać nam tu, że ktoś jest załamany bo ciąża bliźniacza... :/
Nie dziwie się ze kazali ci to podpisać... kiedyś czytałam post dziewczyny która pisała ze „czuje się oszukana” bo lekarz mówił ze mała jest szansa na ciąże bliźniacza jak jej podawali dwa zarodki. To było jej pierwsze podejście i udało się podwójnie. Ja rozumiem zdziwienie jak są bliźniaki z podzielonego zarodka...No ale jak się wkłada dwa i zdziwko że jak to BLIŹNIAKI! to trochę grubo :D
 
Moja sytuacja nie napiszę brzydko , bo nie wypada...... Dostałam skierowanie do szpitala , ide w przyszłym tygodniu.Beta nadal przyrasta powoli, za to objawy ciąży 100%- we.
Bardzo mi przykro, że musisz się tak męczyć. Mam nadzieję, że już wkrótce będzie wszystko dobrze. :*
 
reklama
Odpukać mamy się dobrze. Maluszki w czwartek skończą 10 tygodni, jesteśmy po pierwszym szczepieniu i o dziwo super było a bałam się jak nie wiem [emoji28] Oczywiście bywa bardzo ciężko po nieprzespanej nocy ale jest ich stosunkowo niewiele. Dzieci wykazują co raz większą aktywność, drzemią po kilkanaście minut w ciągu dnia i znowu są chętne do zabawy, opcjonalnie do płaczu [emoji23]
Rozesmiana Ola
1512496284-92e1b3a1e29a91cf-aaaaaa.jpeg

Skupiony Piotrek
1512496325-043dcf0961a42fc9-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Cudowności:-)) Piotruś jak z wagą?? Po zdjęciach to widzę że obydwoje piękne okrągłe buźki :-))
 
Do góry