reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki, że pytasz. Pierwsza doba po szpitalu ok, nic nie bolało. Ze wszystkich stron dostałam joby, że się wypisałam na własne żądanie ze szpitala... Powinnam do wczoraj tam wegetować, ale trudno jest wytrzymać na oddziale, gdzie na przemian płaczą noworodki... Od wczoraj mam niekończący się skurcz macicy, która najprawdopodobniej się obkurcza. Chodzę zgięta w pół, faszeruje się Ketonalem, bo nic innego nie działa, a z Ketonalem chociaż na godzinę mam spokój. Chciałabym, żeby to się już skończyło, jestem zmęczona tym bólem.
Strasznie mi przykro że musisz przez to przechodzić :-( wierzę że już niedługo zostanie Ci to wynagrodzone!!
 
Dzięki, że pytasz. Pierwsza doba po szpitalu ok, nic nie bolało. Ze wszystkich stron dostałam joby, że się wypisałam na własne żądanie ze szpitala... Powinnam do wczoraj tam wegetować, ale trudno jest wytrzymać na oddziale, gdzie na przemian płaczą noworodki... Od wczoraj mam niekończący się skurcz macicy, która najprawdopodobniej się obkurcza. Chodzę zgięta w pół, faszeruje się Ketonalem, bo nic innego nie działa, a z Ketonalem chociaż na godzinę mam spokój. Chciałabym, żeby to się już skończyło, jestem zmęczona tym bólem.
Przykro mi [emoji17]
Zapytaj dr o Nimesil. Mi przy bólach po punkcji zalecił, naprawdę super zadziałał.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten crinone się tak kumuluje i dopiero po jakimś czasie wypływa. Pociesze Cię, że Im dłużej go przyjmujesz i wszystko robi się bardziej ukrwione (ciąża :) tym coraz więcej zostaje w środku i przestaje wyplywac.
Akurat z tym się nie zgodzę. Crinone będzie wypływać cały czas. Jestem już w 14 tc i czasami jest tak, że przez kilka dni spokój a czasami jest tak, że właśnie kumuluje się większa ilość i wypływa właśnie w formie takich grudek.
 
reklama
Do góry