reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kazdy szuka cienia nadziei.Oj kochana 26lat to jednak masz mniej jak ja ja niedlugo 29.Wsrod wszystkich oczekujacych na transfer ja i moj maz bylismy najmlodsi zreszta caly czas nam powtarzali ze jestesmy mlodzi.To troche pociesza bo ile jest starajacych kolo 40stki a jak wiadomo staraniach o dziecko wiek ma duze znaczenie
A opowiedz proszę raz jeszcze Wasza historię ;-)
 
reklama
Hope322 a jeśli okaże się że to ciąża biochemiczna to co sie wtedy robi.ja mało wtajemniczona a wole wczesniej cos o tym wiedziec
Lekarz karze odstawic leki i czekasz na okres. W tak wczesnej ciazy powinno sie samo oczyscic podczas okresu. U mnie kropeczek sam sie ewakuowal. 9dpt bete mialam 188 a chyba w 18dpt juz 0. Podkusilo mnie zrobic test i okazalo sie, sie jest negatywny. Tak jak pisalam wczesniej 3 dni jeszcze bralam leki, bo czekalam na badanie bety. Po odstawieniu lekow okres przyszedl po 2 dniach. W sobote bylam na usg kontrolnym i jest czysto. Puki co jeszcze o tym nie mysl, bo ja wierze, ze jak kropus dostal leki to wszystko sie dobrze skanczy. Tego Ci zycze.
 
Kazdy szuka cienia nadziei.Oj kochana 26lat to jednak masz mniej jak ja ja niedlugo 29.Wsrod wszystkich oczekujacych na transfer ja i moj maz bylismy najmlodsi zreszta caly czas nam powtarzali ze jestesmy mlodzi.To troche pociesza bo ile jest starajacych kolo 40stki a jak wiadomo staraniach o dziecko wiek ma duze znaczenie
O to chyba jesteśmy równolatkami i podobnie betowałyśmy i abyśmy tak jeszcze do czerwca równo szły:-) :)
 
Ja brakam leki jeszcze przez 3 dni, bo czekalam na bete od piatku do poniedzialku bo w weekend labo w klinice nie czynne chociaz wiedzialam, ze mojego okruszka juz ze mna nie ma. Nie odstawilabym lekow nie bedac na 100% pewna i bez konsultacji z lekarzem. Tymbardziej jak podawany jest "mlody" zarodek to 10dpt jeszcze zdecydowanie za wczesnie, zeby sie poddawac.
Dokładnie napisałam swoje zdanie co myślę wiele dziewczyn tu pisało że się nie powinno odstawiac ew po konsultacji z lekarzem, klinika dopiero jak beta nie drgnela lub jak coś drgnelo 10dpt tak jak piszesz jest za w wcześnie ale każdy ma swoje zdanie, różne opinie itd :)
 
reklama
ajjj... ja nie wiem czy wierzę.
A jak Twoja beta dziś??

Prawda jest taka, że ja w moja marna betę dwa dni temu też nie wierzyłam i te pozytywne wiadomości od dziewczyn podniosły mnie trochę na duchu chociaż wątpię żeby coś z tego wyszło. Ale świadomość ze jest tyle osób, które dobrze mi życzą i przechodzą przez to co ja (a czasami Ich historie są dużo tragiczniejsze, smutniejsze i dłuższe) jakoś tak pozwala się szybciej podnieść. Jeśli Ci się nie uda jest kolejny miesiąc, kolejna szansa. Będziemy w razie czego razem walczyły. Ja już żadnych boli nie mam, przestałam cokolwiek czuć więc pewnie leki wsztrzymuja @ ale muszę czekać na wynik bety a on dziś jak na złość nie pojawia się na stronie. Odświeżam co kilka minut i tylko od południa wynik progseteronu a po becie nawet śladu nie ma. Mam od @dżoasia info jakie podstawowe badania immunologiczne zrobić i w razie czego 1dc szybko pobiegne pobrać krew. Nie poddam się, żeby nie wiem co.
 
Do góry