reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Laski pomocy. W czwartek to byl 10dpt beta <2 dzis 14dpt 10.37.
Czy to możliwe że być może sie udało? Kurde a ja już w sobote i niedziele odstawilam troche lekow :(
A czemu odstawiasz leki bez konsultacji z lekarzem? no chyba że nim jesteś i wiesz co robisz ? Dla mnie trochę jesteś niepoważna że odstawiłaś nawet choć trochę, takie rzeczy konsultuję się ze lekarzem, nic nie robi się na własna rękę, sorki ale musiałam to napisać nie chodzi o obrażenie nie myśl sobie;)
 
Jejku jakie cudowne informacje kochana [emoji7] powiedz mi jak możesz bo bardzo mnie zaciekawiła ta kwestia "medium" o co chodzi i czego dotyczy bo nie spotkałam się jeszcze z tym określenia a skoro zwiększa szansę to jestem bardzo ciekawa

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest medium do aktywacji oocytow
 
Mimo plamienia implantacyjnego w ktore tak wierzylam znowu porażka... ja dam rade,ale nie mam pojęcia jak powidziec to m.... ;-(
9 dpt beta hcg 2,0
Strasznie mi przykro.Nie odstawiaj lekow i powtorz.
Z tego co pamietam u was tylko czynnik meski ale moze warto zrobic przed nastepnym crio jakies badania.
Wiem ze moment nazbierasz sil bo sledze twoja walke pewnie dlatego ze jestes takim samym przypadkiem jak my.Z tego co pamietam nawet lata mamy takie same
 
Ostatnia edycja:
Cześć,
Zbieram leki do mojej 5 już stymulacji(niestety już bez refundacji) Chętnie odkupię Menopur i Orgalutran/Cetrotide od dziewczyn, którym te leki nie są już potrzebne. Codziennie sprawdzam ogłoszenia na stronkach, które mi poleciła @gosia321, ale jakoś nie mam szczęścia. Piszcie na priv.
Powodzenia dla dziewczyn widniejących dzisiaj w kalendarzu :)
Kochana czy ty jestes na fb jesli tak to odezwij sie na priv. Majac cie w znajomych moge ci podsylac linki jesli cos znajde :)
 
A czemu odstawiasz leki bez konsultacji z lekarzem? no chyba że nim jesteś i wiesz co robisz ? Dla mnie trochę jesteś niepoważna że odstawiłaś nawet choć trochę, takie rzeczy konsultuję się ze lekarzem, nic nie robi się na własna rękę, sorki ale musiałam to napisać nie chodzi o obrażenie nie myśl sobie;)

Na kartce od lekarza jest napisane: jeśli badanie HCG wykonane najwcześniej 10dpt nie potwierdzi ciąży. Dlatego odstawilam
 
reklama
O matko faktycznie jest nas trochę dzisiaj. [emoji3] Ale to dobrze niech sie dzieje [emoji3].

Dziewczyny szalejcie dzisiaj i zasypcie nas samymi dobrymi informacjami.

Ja mogę zacząć co prawda nie jest to aż takie mega pozytywne, w sobotę robiłam badania

Homocysteina spadła o ponad 4 i mam 11,36 - mam nadzieje ze to nie za wysoko i lekarz pozwoli mi podchodzić do crio. Opłacało sie jedzenie buraków [emoji3]

TSH tez super bo 2.

Jutro wizyta i wszystko bedzie wiadomo! Oby endo było ładne i listopad jest mój!!!! Tak sie nastawiam.

Teraz przedemna wybór 5 dniowy czy 3 dniowy?

Jak radzicie?

Ja myślę że informacja o pozytywnych wynikach badań jest wazna :). To z takich małych kroczkow buduje się sukces (w Twoim przypadku będzie to udany transfer).
 
Do góry