reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lekarz mnie zmartwił tym że powiedział że spodziewał się lepszej reakcji jajników a jeszcze w prawym zero... ani jednego pęcherzyka... Dlatego tak smutam.... Poza tym skoro tylko cztery są to kurczę jak nie dorosną? Miałam to samo ostatnio i tylko jeden i to z oporami się dzielił i nie został ze mną a ja rezerwy nie miałam boję się powtórki :(



Więcej leku podobno nie ma sensu bo zdaniem mojego lekarza według badań podniesienie dawki z 225 na więcej nie daje żadnych efektów jedynie co to może mi doprowadzić do hiperki przy wciąż małej ilości pęcherzyków. Twierdzi że zobaczymy co będzie w poniedziałek i wtedy ustalimy plan działania.



6 pęcherzyków by mnie cieszyło ale 6 pęcherzyków które dadzą dobre jajka i które ładnie się będą dzielić. Tyle mi wystarczy ale po ostatnim to wolałabym 15 wyprodukować żeby choć 6 właśnie tak się fajnie zapłodniło i podzieliło. Chciałaby mieć psychiczny luz że mam rezerwę....



Ehhhh.... Jak nie urok to sraczka... U mnie endometrium zawsze fajne a z jajcami problem...

No właśnie dlatego napisałam-jak nie z tej strony źle, to z drugiej. Cel ten sam, ale kłody rzucane pod nogi są tak różne...
 
Niestety. Ja tez jestem w UK wiec ciezko sprawdzic. Lekarz w Pl powiedzial ze to normalne przy biochemicznej i ze gdybym zrobiła test w zalecanym 12 dpt to bym nawet nie wiedziala, ze wczesniej byl pozytywny...
Czulam sie caly czas tak samo. Cos sie tam dzialo ale jak to zawsze po transferze i jak czlowiek sie nadmiernie wsluchuje w swoje cialo. A to cos mnie tam bolalo a to jakies klucia itp...
Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej i wszystko skonczy sie dobrze. Ja zobaczylam tylko jeden tak serio pozytywny test a potem juz tylko cienie drugiej kreski wiec u Ciebie to wyglada bardziej obiecująco. Trzymam kciuki
Sol a gdzie w UK mieszkasz?
 
To ja chyba będę pierwszą poważną klientką, bo mój wczoraj powiedział, że jak punkcja wypadnie w piątek lub sobotę to on nie da rady bo ma imprezę służbową:errr:
A wracać 100 km taxi mi się nie uśmiecha.
Więc dziewczęta drogie wypożyczamy towarzystwo, transport i jak ten głupek czegoś nie wymyśli to jeszcze nasienie by się przydało:-p:laugh2:
a mogą być nasiona rzodkiewki? albo dyni - jak ci dynia w brzuchu urośnie to rozmiar idealny :D (hallowenowa dynia z oczami :D)
 
Chyba dla nas taki dzień dziś nie najlepszy. Ja byłam na wizycie przed crio, cykl sztuczny więc na lekach a endo stanęło w miejscu (czy z lekami czy bez 6,5mm). I ani drgnie... Dostałam dodatkowe leki i kolejna wizyta w poniedziałek. Nie chcemy zmarnować cyklu po histeroskipii (bo podobno w zagniezdzeniu pomaga). Jestem załamana, bo nic na moje endo nie działa a z takim to mogę podchodzić milion razy i nic z tego nie będzie.
U mnie po duphastonie po 2 dniach stosowania z 7,5 urosło do ponad 8.
Wiem że to i tak mało.... Ale zawsze ciut więcej...
Może u Ciebie też po nim podrośnie?
 
reklama
Chyba dla nas taki dzień dziś nie najlepszy. Ja byłam na wizycie przed crio, cykl sztuczny więc na lekach a endo stanęło w miejscu (czy z lekami czy bez 6,5mm). I ani drgnie... Dostałam dodatkowe leki i kolejna wizyta w poniedziałek. Nie chcemy zmarnować cyklu po histeroskipii (bo podobno w zagniezdzeniu pomaga). Jestem załamana, bo nic na moje endo nie działa a z takim to mogę podchodzić milion razy i nic z tego nie będzie.
a wino w jakich dawkach przyjmujesz?? a łosoś i nasiona chia są??
 
Do góry