reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jezu ja z tego całego stresu poszłam spać i dopiero się przebudziłam. Czuję się jak flaki w oleju... Bleeee.... Glowa boli, zgaga i ciągły wkurw na te moje jajniki

Chyba dla nas taki dzień dziś nie najlepszy. Ja byłam na wizycie przed crio, cykl sztuczny więc na lekach a endo stanęło w miejscu (czy z lekami czy bez 6,5mm). I ani drgnie... Dostałam dodatkowe leki i kolejna wizyta w poniedziałek. Nie chcemy zmarnować cyklu po histeroskipii (bo podobno w zagniezdzeniu pomaga). Jestem załamana, bo nic na moje endo nie działa a z takim to mogę podchodzić milion razy i nic z tego nie będzie.
 
reklama
Ja też. Focha bym jak z tąd do el Passo miała, albo jeszcze dalej :D:D

I powieszałabym mu że jak on idzie się bawić to i ty idziesz i kto wie, może w ciąży wrócisz, przynajmniej taniej będzie :D:D

He,he pojadę z nim na tą imprezę i powiem, że jak on nie chce mi zrobić dziecka to niech mnie z jakimś kumplem zapozna. Będzie mógł sobie wybrać dawcę :D
 
Jest pani zadowolona ? Jest jakiś rezultat ? [emoji4]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
Tak bardzo :-) pierwszy trasfer swiezaka sie nie udal, odrazu w kolejnym cyklu podchodzilismy do crio i zdecydowalismy sie na podanie dwoch zarodkow. Obecnie jestem w 28 tc a 5-6 grudnia powitamy z M na swiecie Oliwie i Filipa [emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba dla nas taki dzień dziś nie najlepszy. Ja byłam na wizycie przed crio, cykl sztuczny więc na lekach a endo stanęło w miejscu (czy z lekami czy bez 6,5mm). I ani drgnie... Dostałam dodatkowe leki i kolejna wizyta w poniedziałek. Nie chcemy zmarnować cyklu po histeroskipii (bo podobno w zagniezdzeniu pomaga). Jestem załamana, bo nic na moje endo nie działa a z takim to mogę podchodzić milion razy i nic z tego nie będzie.

A olej z wiesiołka próbowałaś? On jest naprawdę bardzo dobry.
 
reklama
Do góry