reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo serdecznie dziękuję za radę. Właśnie zależało mi na poznaniu takich prawdziwych opinii kobiet, bo tak na innych forach to zauważyłam że ludzie piszą rzeczy które często mijają się z prawdą. Dużo juz przeszliśmy teraz będzie nasza ostatnia próba dlatego chcę dokonać jak najlepszego wyboru [emoji4]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
My z wlkp i do poznania mieliśmy 70 km do wroclawia ponad 100 a wybralismy wlasnie Gamete Lodz

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pomóżcie. Która miała w drugim lub trzecim dniu stymulacji (zastrzyków podawania) już usg i czy już wtedy miałyście wszystkie pęcherzyki widoczne? U mnie dziś lekarz tylko 4 może 5 naliczył i tylko w lewym jajniku :( powiedział że spodziewał się mocniejsze reakcji ale że teraz zwiększanie dawki z 225 na więcej nie ma sensu :( kolejna wizyta w poniedziałek ale jak znowu tak słabo obrodzę to się chyba załamię. Już nie wiem co robić
Ja miałam w 3 dniu 8 czy 9 a w 5 11z wiec nie trac nadziei! A dlaczego nie ma sensu?
 
Więc ja po wizycie. Pęcherzyków okolo 10 powinno byc dobrych w poniedzialek. Dzis niektore maja juz po 17 ,14. Takze pubkcja na poniedzialek. Hormony spadly wiec ryzyko hiperki zostalo oddalone poki co. Estradiol 3500, progesteron 0,8.

Super, że ryzyko hiperki oddalone. Do poniedziałku jeszcze tylko chwila więc szybko zleci :)
 
Owszem, ale czekanie do 12 tc ciąży pozamacicznej i to dwukrotnie to trochę... słabe ze strony lekarzy. tego można było uniknąć. Jest jeszcze czas żeby zobaczyć co dalej w tym przypdku, ale jeśli nadal będą wątpliwości to nie warto czekać. Tym bardziej, że ewka wie, że na miejscu jej nie pomogą.
Tak naprawde to i w PL nie masz gwarancji,że dobrze wszystko zdiagnozuja. Ja w PL poronilam w 4 m-cu leżąc miesiąc w szpitalu, bo łaskawie nie pobrali krwi przez cały pobyt, a wdarla się infekcja. Wystarczyl antybiotyk, a ja straciłam 2 synów. Wychodzę z założenia,że jak ma być dobrze to będzie. Nie można zakładać, że stanie się coś złego. Wtedy wpada się w paranoję i można zwariować. Sama byłam już w takiej sytuacji. Moja psychika ostro dostała w kość.
 
Dziewczyny pomóżcie. Która miała w drugim lub trzecim dniu stymulacji (zastrzyków podawania) już usg i czy już wtedy miałyście wszystkie pęcherzyki widoczne? U mnie dziś lekarz tylko 4 może 5 naliczył i tylko w lewym jajniku :( powiedział że spodziewał się mocniejsze reakcji ale że teraz zwiększanie dawki z 225 na więcej nie ma sensu :( kolejna wizyta w poniedziałek ale jak znowu tak słabo obrodzę to się chyba załamię. Już nie wiem co robić
Ja ogólnie mialam 6 pęcherzyków

---26tc---
 
Tak naprawde to i w PL nie masz gwarancji,że dobrze wszystko zdiagnozuja. Ja w PL poronilam w 4 m-cu leżąc miesiąc w szpitalu, bo łaskawie nie pobrali krwi przez cały pobyt, a wdarla się infekcja. Wystarczyl antybiotyk, a ja straciłam 2 synów. Wychodzę z założenia,że jak ma być dobrze to będzie. Nie można zakładać, że stanie się coś złego. Wtedy wpada się w paranoję i można zwariować. Sama byłam już w takiej sytuacji. Moja psychika ostro dostała w kość.

Tak tylko ja miałam zdiagnozowana ciąże pozamaciczna już w pierwszych tygodniach z tego co mi powiedział Gin w PL jak tylko zdiagnozują to usuwają tym bardziej jak beta wzrasta a nie czekają na cud albo na to czy matka przeżyje bo u mnie naprawdę mało brakowało...
 
reklama
Ooo tak te swieta sa najgorsze przy naszym problemie. Ja poprzednie mialam totalnie do bani bo na przelomie pazdziernika listopada byl transfer i beta oczywiscie ujemna. To byla masakra mimo ze z gory wszystkich poprosilam zeby nie zyczyli mi ze bede w ciazy to i tak nie bylo to latwe
Dokładnie nawet jak się nie mówi tego głośno to to wisi w powietrzu...

---26tc---
 
Do góry