reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No wlasnie nie. Ile razy slyszalas, ze przy pieknej, prawidlowo dzielacej sie komorce beta ani nie drgnela, a taka slabsza, kiepsko rokujaca dala piekna ciaze? Wystarczy zapytac tu na forum - wiele dziewczyn to potwierdzi. No i podobno tak samo jest z plemnikami. One nie sa nieprawidlowe, tylko nieperfekcyjne i dlatego nie liczone w morfologii.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli embriolodzy źle dobierają plemniki? Może IMSI jest metodą niesluszną?
Kiedyś mnie kusiło żeby kazać wpuścić po prostu plemniory na jajco i niech się biją, ale strach że w ogóle nic się nie zaplodni jest chyba silniejszy.
 
reklama
anett, a czy pozwola ci w klinice od razu w nastepnym cyklu stymulacje robic? gdzie niegdzie kaza 3 miesiace odczekac :(

Ale na aplikacji Forum Babyboom, czy Tapatalk czy na www (Safari)?


U kogo jestes?
Ja mialam histero w Novum. Wyszla mi niby przewlekly stan zapalny ktory leczylam antybiotykiem. teraz jestem juz po biopsji weryfikacyjnej czy juz jest ok, czekam na wynik.
Jesli ty jestes w Novum (a tak jako kojarze?), to oni pewnie chca histero z biopsja z badaniem histochemicznym. a tego nie robią nigdzie indziej - tego badania histochemicznego. przynajmniej ja nie znalazłam.
W Novum zaplacilam za histero z badaniami ok 2100zł. ok tygodnia sie czeka na termin.


@nieagatka , rzeczywiscie ja tez nie umiem znalezc przycisku zeby wyslac wiadomosc priv do ciebie. to ja tez tutaj podaje: bertha@poczta.onet.pl


Kurcia, domyslnie zapladniaja 6. wszystkie zapladniaja jesli masz skonczone 35 lat, albo sa jakies ku temu inne wskazania medyczne - ale nie wiem jakie. Ale co z tego, jak ja cieszylam sie ze bede miala wszystkie zaplodnione (skonczone 35 lat), a tymczasem mialam tylko 2 jajka zdolne do zaplodnienia...
no własnie Bertha pamiętam jak pisałyście że należy poczekac między stymulacjami i pytałam oto moją gin. Powiedziała ze odrazu bez przerwy zrobimy bo wtedy jest większa szansa na to zebedzie wiecej jajek. Wydaje misie ze moze jeszcze organizm nie odpocznie od poprzedniej produkcji, lub leki jeszcze tamte będą wspomagały .. nie wiem
 
Oj...marzyło by mi się takie 5 posiłków przygotowanych przez katering i podsunietych pod nos codziennie, ale kura zniosła złote jajka tylko na in vitro i a potem zdechła;)
A wiecie jak hajsy potrawia do nas wracac? Jakis czas temu moj doktorek u nas zamawial zarcie :) wiechajsik ktory u niego zostawilam zarobilam znowu hehe tylko ze to taki biedny malutki procencik oczywiscie :p
 
Czyli embriolodzy źle dobierają plemniki? Może IMSI jest metodą niesluszną?
Kiedyś mnie kusiło żeby kazać wpuścić po prostu plemniory na jajco i niech się biją, ale strach że w ogóle nic się nie zaplodni jest chyba silniejszy.

Chyba tez balanym sie polemizowac z embriologami. Bardziej chodzi o to, ze morfologia to nie jest wynik dajacy obraz sytuacji. Biopsja juz tak...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiec jestem po wizycie 1,5 godzinnej i wizyta polegala na szczegółowym wywiadzie mnóstwo pytan i to tyle, pobrali krew, mocz, zbadali ciśnienie, zwazyli, mierzyli i ot tyle z wizyty. Mam czekac na list ze szpitala na wizyte, w 12tc zrobia mi prenatalne badania. Tyle wiem co nic.
No to usg nie zdobili.... szkoda...
 
Nie musisz przepraszać, witam w gronie mam kwietniowych :rofl2:

Już jesteś po pierwszym USG?
Taaak!! :-) :) U mnie w klinice jest tak ze na pierwsze USG umawiają Cię 25 dpt a potem za kolejne 10 dni. I ten 10 dzień wypada w najbliższy wtorek- muszę dopisać się do kalendarza:tak: Już na tym pierwszym USG widziałam serduszko, więc mam nadzieję, że już wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Jest wynik 0.76 czyli po wszystkim nie mam co sie łudzić spadło prawie do zera i dzwoniłam pytałam czy zamrozli i nic sie nie udało zamrozc więc zaczynam wszystko od 0 całą procedurę przykro mi ale co ja moge nic nie moge czekam jeszcze jak lekarz zadzwoni co powie
Przykro mi .ale nie poddawaj się w swojej walce. Przeszłyśmy razem przez podobne piekło. Jestem żywym przykładem że warto ze raczej Franio jest tego przykladem. Buziaki dla Cioci [emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry