reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I nie mialas po nim bolu podbrzusza?Ja mialam atoziban przy poprzedniej probie i tez nie pomoglo.

Mi bardzo pomogło do następnego dnia nie czułam bólu żadnego, później też w sumie nie bo profilaktycznie od następnego dnia brałam nospę 3x1...aż do 10dpt kiedy przez jeden dzień plamilam na różowo i zaczęło sie wlasnie od bólu skurczowego. Na następny dzień zrobiłam test i wyszedł bardzo pozytywny.
 
Jestem po pierwszej wizycie :happy: Ze mną został jeden maluszek - jest przepiękny :rofl2: Ma prawie 8 mm długości i bije mu serduszko :rofl2: Jestem bardzo szczęsliwa i zaczynam wierzyć że to dzieje się naprawdę :)

Każdej staraczce tu życzę jak najszybciej takich chwil!!!
Jejku kochana tak sie cieszę [emoji4] ! To teraz spokojnych juz 8 miesięcy [emoji8]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po pierwszej wizycie :happy: Ze mną został jeden maluszek - jest przepiękny :rofl2: Ma prawie 8 mm długości i bije mu serduszko :rofl2: Jestem bardzo szczęsliwa i zaczynam wierzyć że to dzieje się naprawdę :)

Każdej staraczce tu życzę jak najszybciej takich chwil!!!
Gratuluję. Super wiesci
 
Hey ja juz za chwile zaczne IVF treatment tu w UK;-) Bardzo sie ciesze i jestem pozytywnie nastawiona, mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko dobrze sie uklada. Pozdrawiam!

Ja właśnie jestem na buserelin ;) czekam na okres oby zawitał do środy i startuje ze stymulacja. Gdzie podchodzisz do ivf ? Ja w Londynie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry