reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak miałam bóle podbrzusza jak na @

Czatnu1a i co udalo sie mimo wszystko?

Mi bardzo pomogło do następnego dnia nie czułam bólu żadnego, później też w sumie nie bo profilaktycznie od następnego dnia brałam nospę 3x1...aż do 10dpt kiedy przez jeden dzień plamilam na różowo i zaczęło sie wlasnie od bólu skurczowego. Na następny dzień zrobiłam test i wyszedł bardzo pozytywny.

zazdroszcze i gratuluje
 
Dziewczyny jesli ktoras zastanawia sie nad szczepieniami i waha sie miedzy Krakowem a Łodzią to ja bardziej polecalam Łódź. Szczepionka jest dużo tańsza i mniej bolesna. W Krakowie miałam po 2 wklucia w kazde przedramie, w Lodzi po 3 ale kobieta to robila bardzo szybko. W Krakowie szczepi dr i wprowadza ta szczepionke bardzo powoli i momontami jest naprawde nieprzyjemnie i ma ona chyba inna konsystencję bo w Krakowie jest bardziej oleista i tam, tak mi sie wydaje, daja mniej tej szczepionki. Dzis bałam sie tych szesciu wkluc a tu rach ciach i po sprawie. Czeka mnie jeszcze dentysta, nie wiem czy nie pozbede sie drugiego zeba madrosci, ale chyba zaczekam z tym fo przyszlego tygodnia. Pytalam pani i mówiła ze nie ma przeciwskazan bo nie bede usypiana ale chyba wolę odczekac tydzien.
 
Tak u mnie pierwsze podejście mam tylko jeden jajnik i było 6 jajeczek z czego 1 na starcie odpadł zaplodnilo się 3 i tylko 1 do blastocysty i go miałam podanego i niestety się nie powiodło ale będę walczyła dalej jedziemy na wizytę 13 września i wtedy powie co dalej ale musze wszystko od początku całą stymulacja i wszystko ale czego sie nie robi dla upragnionego bobasa ;) to nieźle 60 jajcow bardzo dużo to jak musiały Ciebie te jajnik i boleć masakra i ile masz zarodków?
Prawidłowych z tego było 48. Zapłaciliśmy za zamrożenie dodatkowo 6 komórek(800zł) bo nie chciałabym stymulacji przechodzić jeszcze raz. A zapłodnili 6, dwie komórki w trzecim dniu przestały się rozwijać a 4 zamrozili w piątej dobie. Podobno bardzo dobrej jakości :) także mam czwóreczke :)
Pod koniec stymulacjii i pare dni po bardzo bolały mnie jajniki, momentami nawet zrobienie kroku do przodu sprawiało mi trudność...
 
Kochana puregon podobno najlepszy, będzie dobrze! A blokadę myślę, że w sobotę zdjęłaś :D Ruszaj się dużo - nie, żeby to była jakaś mordownia na siłce ale jakiś delikatny sporcik uprawiaj, np pobiegaj, rowerem się przejedź lub coś... Basen chyba nie wchodzi za bardzo w grę ze względu na ryzyko bakterii, ja lubiłam ale odkąd rozpoczęłam procedurę to zrezygnowałam... Dotlenisz się, poruszasz jajniki to może wezmą sie do roboty :)
dzięki Kochana, troche się podłamałam. To sport może je ruszyć?? Dzwonili do Ciebie???
 
Odpoczywam ale raz na tydzien staram sie was nadrobic zeby wiedziec co sie u was dzieje :D
Czekam do 19wrzesnia na wizyte u immunologa i szczegolowe badania nasienia emka. Urwanie glowy w niwej pracy musze sie sporo nauczyc wiec narazie nie mam czasu myslec o porazkach. Najeazniejsze ze odzylam zmiana miejsca pracy mimo ze sa nowe obowiazki pozbawila mnie wiecznego stresu ktory mi towarzyszyl na oddziale gdzie pracowalam gdzie byl mobbing. Normalnie spadl mi kamien z duszy :)
to super ze udalo Ci sie zmienic prace. moze i ja zaczne szukac powoli.. mialam nie szukac zeby sie nie stresowac przed tym kolejnym podejsciem..
 
Jesteśmy młode dziewczyny i musi nam się udać ;)
Pierwszy raz jak pojechaliśmy do kliniki to się dziwnie czułam bo byliśmy tam najmłodszą parą :p ale u nas nie ma co czekać na cud bo u nas jest problem z plemnikami ( nie wydostają się z nasieniem) W rodzinie już plotkowali że nie chce mieć dzieci bo praca i pieniądze są dla mnie najważniejsze
Słowa mogą naprawdę wyrządzić krzywdę...

Plotkowali bo masz 24 lata i brak dzieci??? U mnie nikt ani slowem a mamy obrcnie 37 i pol ;) chyba Sami sie domyslali ze albo cis nie tak albo popristu czasem
Pary nie chca .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Plotkowali bo masz 24 lata i brak dzieci??? U mnie nikt ani slowem a mamy obrcnie 37 i pol ;) chyba Sami sie domyslali ze albo cis nie tak albo popristu czasem
Pary nie chca .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może dlatego że jesteśmy 3 lata po ślubie ;) sama zawsze dopytywałam młodych par kiedy dziecko ale od kiedy sama nie mogę wiem że takie pytania nie są na miejscu bo komuś można takimi słowami sprawić przykrość...
 
reklama
Do góry