reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja miałam torbiel dwa razy nie pamietam wielkosci ale chyba cos koło 4 mm i wchłonęła mi sie za każdym razem w ciagu jednego cyklu bez żadnych leków.

Kochana a powiedz mi szłas długim czy krótkim protokolem?? Jak by teraz się nie udało.. .. to będę znow miesiąc brała antyki ?? Super kochana ciesZę się.. .. będZiemy z Tobą.. . Ja bym zaczynała dziś Ale niestety.....
 
Kochana a powiedz mi szłas długim czy krótkim protokolem?? Jak by teraz się nie udało.. .. to będę znow miesiąc brała antyki ?? Super kochana ciesZę się.. .. będZiemy z Tobą.. . Ja bym zaczynała dziś Ale niestety.....
nie wiem kochana z anykami jak jest. ja szłam dwa razy krótkim teraz idę długim.
 
Wiesz, moim zdaniem chyba nie ma takiej cudownej recepty na sukces. Na tym etapie my już nic więcej nie możemy zrobić. Zrobilysmy wszystko co możliwe. :-) :) My jadąc z mężem na transfer byliśmy w wyjątkowo dobrych humorach, myślę że mąż chciał mnie rozluźnić i cały czas żartował u gadał śmiesznie od rzeczy ;) Więc może Wy też zadbajcie o dobry nastrój bo na pewno nie zaszkodzi. Po transferze jadłam golonke :):biggrin2: mimo zaleceń lekkiej diety. No i przede wszystkim hektolitrami piłam wodę niegazowaną. To takie szczegóły z tego dnia, które raczej nie wpłynęły na powodzenie (a moze) ;) Przede wszystkim tak jak mi powiedziała Pani dr- zmartwienie się nic nie da a tylko dni do bety miną tragicznie. Już nie mamy na to wpływu i trzeba się cieszyć. Bo jeśli po tescie okaże się super- to cieszyć będziesz się dwa razy (raz przed testem i raz po) a jak test przyniesie źle wiadomości to smucic się będziesz tylko raz (tylko po tescie). Może dziwne to tłumaczenie ale tymi słowami pani dr ulozyla mi w głowie. Powodzenia! Będzie dobrze:-) :).
Taka prosta rada a taka prawdziwa<3.. do dzisiaj pamiętam ze po kazdej IUI te 2 tygodnie czekania to był największy koszmar...a wcale nie trzeba było się tak stresować, myslec tylko negatywnie..wystarczyło zamienić ten czas w coś pożytecznego:happy: i dla odmiany włączyć mega pozytywne myślenie :wink:
 
dziewczyny dzwoniła moja ginek - wyniki hormonów ok więc ruszam jutro ze stymulacją!! Tak się cieszę i boję jednocześnie.. Czy jutro któraś też rusza razem ze mną ? :)
Super!!![emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DziewcZyny jestem po wizycie nie rozpoczęłam stymulacji mam torbiel...za wysoki estriadol i progesteron teraz mam brać jeszcze przez 5 dni gonapeptyl jak nie zejdzie to niestety w tym cyklu nici i od nowa wszystko....ehhh.... zawsZe coś.. . Teraz tRzeba mieć nadZieję że zejdzie ... I sie uda....czy któraś z Was też tak miała ??
Ja tak mam, właśnie jadę do lekarza zobaczyć czy torbiel się pomniejszyła.
 
reklama
Mnie to lekarz odradzal bo większe szanse na szkody niż korzyść.
Ja mam 1 wycięty z powodu wodniaka a potem 2 mi zaslepili by nie przeszkadzał w in vitro.

Co to znaczy zaslepili jajowod by nie przeszkadzał w in vitro?

Mam dokładnie tak jak Ty.
Wodniak
Jeden wycięty
Drugi niby zdrowy, ale skoro zdrowy go dlaczego nie ma ciąży?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry