reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
18 dpt beta 4065:)bardzo mnie to cieszy bo rośnie jak szalona,ale za to zrobiłam TSH i nie powinno przekraczać 2,5,a ja mam 3,06 i FT4 w normie.Wizyte mam dopiero u gina 24 sierpnia czy mam się przejmować aż tak bardzo czy czekać na wizytę??

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
18 dpt beta 4065:)bardzo mnie to cieszy bo rośnie jak szalona,ale za to zrobiłam TSH i nie powinno przekraczać 2,5,a ja mam 3,06 i FT4 w normie.Wizyte mam dopiero u gina 24 sierpnia czy mam się przejmować aż tak bardzo czy czekać na wizytę??

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
ja bym na Twoim mscu nie lekceważyła tego tylko zadzwoniła do lekarki z zapytaniem
 
reklama
A ty kiedy idziesz do dr?

Już byłam. Dr powiedziała żebym się nie martwiła że jest mała, ładnie przyrosła teraz. Na usg pokazała mi jakiś punkt, powiedziała że to to :happy: Mam już nie robić bety (oczywiście że zrobię w środę), a w przyszły poniedziałek powinno być widać zarodek :)
Jakoś to wszystko brzmi dla mnie abstrakcyjnie (5 lat starań) :nerd:. Czuję się jakby to w ogole o mnie nie chodziło, jakbyśmy rozmawiały o jakiejś tam obcej babce :rofl2:.
 
Do góry