reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

DziewcZyny jestem po wizycie nie rozpoczęłam stymulacji mam torbiel...za wysoki estriadol i progesteron teraz mam brać jeszcze przez 5 dni gonapeptyl jak nie zejdzie to niestety w tym cyklu nici i od nowa wszystko....ehhh.... zawsZe coś.. . Teraz tRzeba mieć nadZieję że zejdzie ... I sie uda....czy któraś z Was też tak miała ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny. Mam trzecią weryfikację. 16 dpt Bhcg 156 (11 dpt 24, 13 dpt 40). Niby dalej niska ale przyrost chyba ok. Zobaczymy co powie dr. Póki co czekam...
Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia :)
Dajesz nadzieję[emoji4] ja czekam na wynik [emoji15] boję się ale wiem że nie wszystkie dziewczyny mają od razu wysokie bety, ze to jakoś tak powoli się rozkręca. Trzymam kciuki za dalszy rozwój wydarzeń[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Jutro prawdopodobnie start stymuacji - czekamy jeszcze na wynik estradolu jak bedzie poniżej 30 to start. Leki do stymulacji to: GONAL 150 j. i Menopur 150 j. lekarka mi powiedziała że daje mi mega dawki zeby tym razem było więcej pecherzyków. Czy któraś miała takie dawki i takie leki? Jeżeli tak to jaki był rezultat?
Super ze już zaczynasz!!
Ja miałam sam Menopur 225j. Niewiele mi to dało - nierówno rosnące pecherzyki, sztuk 3, w tym jedno jajo niedojrzałe, 2 zapłodnione.
Wszystko przy fajnym amh, ok 4.
Wiec ja jakoś dziwnie zareagowałam na ta stymulację.

DziewcZyny jestem po wizycie nie rozpoczęłam stymulacji mam torbiel...za wysoki estriadol i progesteron teraz mam brać jeszcze przez 5 dni gonapeptyl jak nie zejdzie to niestety w tym cyklu nici i od nowa wszystko....ehhh.... zawsZe coś.. . Teraz tRzeba mieć nadZieję że zejdzie ... I sie uda....czy któraś z Was też tak miała ??

Kurczę :( przykro mi.. oby szybko torbiel zniknęła..


Ja dzisiaj jadę na biopsje endometrium z badaniem histochemicznym. Muszę zapytać o te nk w macicy, ale w nOvum pewnie nie robią, bo oni na immunologi się nie znają.
Jak będzie ok (wynik po tygodniu) to zaczynam antyki!!
 
Mam pytanie do dziewczyn które maja niedrozne jakowody. Slyszalyscie o udraznianiu jajowodów w Lublinie, czy ktoraś z was sie poddala temy zabiegowi? Przypomniała mi o tym dziewczyna na forum o leczeniu immunologicznym. Ja kiedys pytalam jednej pani dr z kliniki w Krakowie i ona odradzala ten zabieg bo nawet jeslu je udroznia to one przestaja pracowac jak powinny i duże jest prawdopodobieństwo ciąży pozamaciczmej.
Mnie to lekarz odradzal bo większe szanse na szkody niż korzyść.
Ja mam 1 wycięty z powodu wodniaka a potem 2 mi zaslepili by nie przeszkadzał w in vitro.
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Jutro prawdopodobnie start stymuacji - czekamy jeszcze na wynik estradolu jak bedzie poniżej 30 to start. Leki do stymulacji to: GONAL 150 j. i Menopur 150 j. lekarka mi powiedziała że daje mi mega dawki zeby tym razem było więcej pecherzyków. Czy któraś miała takie dawki i takie leki? Jeżeli tak to jaki był rezultat?

Ja mialam te leki, ale w innch dawkach: gonal 200 i menopur 75. Stymulacja przez 10dni. Efekt: 9 dojrzalych komorek, 6 sie zaplodnilo. Do 3 doby dotrwala jedna. Ma teraz 4,5 miesiaca [emoji4]
Powodzenia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
DziewcZyny jestem po wizycie nie rozpoczęłam stymulacji mam torbiel...za wysoki estriadol i progesteron teraz mam brać jeszcze przez 5 dni gonapeptyl jak nie zejdzie to niestety w tym cyklu nici i od nowa wszystko....ehhh.... zawsZe coś.. . Teraz tRzeba mieć nadZieję że zejdzie ... I sie uda....czy któraś z Was też tak miała ??
Też mam problem z torbiela. Co cykl LUF. Czekam na okres i 1dc lecę na usg, aby sprawdzić czy się wchłonęła, jeśli tak, to w tym cyklu crio, jeśli nie to Primolut i odroczony o miesiąc. Dziś powinnam dostać okres, ale się nie zapowiada.
 
Też mam problem z torbiela. Co cykl LUF. Czekam na okres i 1dc lecę na usg, aby sprawdzić czy się wchłonęła, jeśli tak, to w tym cyklu crio, jeśli nie to Primolut i odroczony o miesiąc. Dziś powinnam dostać okres, ale się nie zapowiada.


Mam nadZieję że sie juz wchlonela i będzies z mogła podjesc do crio..... ja nie pomyslalbym ze będę miała torbiel nigdy mi się to nie zdarzyło..... no nic pocZekam do piątku i będę liczyć i wierzyć w cud ....ehh...
 
reklama
Mam nadZieję że sie juz wchlonela i będzies z mogła podjesc do crio..... ja nie pomyslalbym ze będę miała torbiel nigdy mi się to nie zdarzyło..... no nic pocZekam do piątku i będę liczyć i wierzyć w cud ....ehh...
ja miałam torbiel dwa razy nie pamietam wielkosci ale chyba cos koło 4 mm i wchłonęła mi sie za każdym razem w ciagu jednego cyklu bez żadnych leków.
 
Do góry