reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja sie zalamalam i poryczalam jak głupia moje allo mlry spadły z prawie 60% do niecalych 30 wiec znowu musze sie szczepic najblizszy termin to pazdziernik. Pewno jedno szczepienie nie wystarczy czlowiek zrobi krok w przod i potem cofa sie o 5 krokow. Juz chyba brak mi sil. W sobote mam wizyte u immunologa ciekawe co powie

Ojej może spróbuj bez szczepień, bo tak naprawde nie jest to podparte żadnym badaniem że akurat to działa, widzisz u mnie mimo 92% ALLO MLR też crio się nie udało, pani doktor ostatnio mi mówi że na 99% u mnie pomogła kroplówka z atozibanu... No nie wiem zobaczysz co powie lekarz...
 
Gosia nie słyszałam o tym treningu - teraz słucham na youtubie - czaad :D Po crio chyba na okrągło będę tego słuchać :D:D:D
Ja sie zalamalam i poryczalam jak głupia moje allo mlry spadły z prawie 60% do niecalych 30 wiec znowu musze sie szczepic najblizszy termin to pazdziernik. Pewno jedno szczepienie nie wystarczy czlowiek zrobi krok w przod i potem cofa sie o 5 krokow. Juz chyba brak mi sil. W sobote mam wizyte u immunologa ciekawe co powie
hej ja tez sie lecze immunologicznie . U nas wyszło tak mlr - brak hamowania.....a lct po lekach 0,48 Czy to oki>? Przez miesiąc brałam encortor, metypred, aziotropine....
 
reklama
Do góry