reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie! Są dwa pęcherzyki :happy2::happy: w jednym widać zarodek a drugi jest sporo mniejszy ... Pani dr mówiła że trzeba czekać i zobaczymy czy podgoni :happy2: Mam nadzieję że tak . Czy któraś z was dziewczyny miała taką sytuację? Że jeden zarodek był mniejszy od drugiego i jednak dał radę
super rewelacja !!!! Gratulacje !!!!!
Madziu a jakiej klasy miałąś podane zarodki?
 
dziewczyny też lecze się immunologicznnie. I chodzi mi o wynik allo mlr . U mnie w badaniach jest tak:
allo mlr - brak hamowania ( nie ma żadnego wyniku procentowego). Niektóre z was podaja wartosci procentowe.?
 
Pamiętam jak ja się umawiałam to czekałam miesiąc na pierwsze szczepienia do Łodzi ale jak już kończyłam w grudniu to dziewczyny mówiły że kilka miesięcy trzeba czekać także nie ma reguły...
Dzwonilam do APC i maja miejsca 2 jeszcze na sierpień wiec moze uda mi sie jeszcze teraz zaszczepic i podejsc do transferu tylko kurde ta droga... prawie 400 km
 
dziewczyny też lecze się immunologicznnie. I chodzi mi o wynik allo mlr . U mnie w badaniach jest tak:
allo mlr - brak hamowania ( nie ma żadnego wyniku procentowego). Niektóre z was podaja wartosci procentowe.?
A ty konsuktowalaś wynik juz allo mlr z immunologiem? Gdzie sie leczysz immunologicznie? Moim zdaniem twój wynik wskazuje na koniecznosc szczepien bo z tego co kojaze to masz juz jakies straty ciaz za soba
 
Ja już po wizycie! Są dwa pęcherzyki :happy2::happy: w jednym widać zarodek a drugi jest sporo mniejszy ... Pani dr mówiła że trzeba czekać i zobaczymy czy podgoni :happy2: Mam nadzieję że tak . Czy któraś z was dziewczyny miała taką sytuację? Że jeden zarodek był mniejszy od drugiego i jednak dał radę
U mnie na pierwszej wizycie bylo widac jeden pecherzyk wiec z mężem nastawilismy sie ze jeden kropek postanowił z nami zostac a tu na wizycie serduszkowej niespodzianka dwa bijace serduszka i teraz 20 tc i czekamy na Oliwie i Filipa [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie na pierwszej wizycie bylo widac jeden pecherzyk wiec z mężem nastawilismy sie ze jeden kropek postanowił z nami zostac a tu na wizycie serduszkowej niespodzianka dwa bijace serduszka i teraz 20 tc i czekamy na Oliwie i Filipa [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojaaaa jaka śliczna niespodzianka
 
Do góry