reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzia,
a pytalas wogole.? Ja tez w De i mam wszystko lacznie z protokolami z punkcji:)
Nie pytałam to moja 2 procedura przy 1 wiedziałam aż za dużo i źle na tym wyszła także teraz staram się ograniczać informacje także dla mnie to lepiej że sami mnie nie informuja ..napewno jakbym zapytała to by.mi powiedzieli Ale wolę nie wiedzieć lepiej spie:rofl2:
 
U mnie na pierwszej wizycie bylo widac jeden pecherzyk wiec z mężem nastawilismy sie ze jeden kropek postanowił z nami zostac a tu na wizycie serduszkowej niespodzianka dwa bijace serduszka i teraz 20 tc i czekamy na Oliwie i Filipa [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A pamiętasz może który dpt zauważyli dwojeczke?
 
reklama
Do góry