reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam nadzieję że nie każą mi czekać tyle bo zwariuję a tą lekarkę to chyba uduszę. Kurde mogłam się postawić jak mi nie chciała powiedzieć ile jest pęcherzyków, jak wizyty trwały 3 minuty... Mam straszny żal do siebie że nie zareagowałam. Nawet nie zerknęła na wcześniejsze badania i wyniki... Tylko na AMH i rozpisała taką gównianą stymulację. Przepraszam dziewczyny że tak się tu wściekam ale chyba ta złość daje mi siłę bo inaczej bym się załamała całkowicie
Rozumiem Twojego wqurwa ale mi sie wydaje ze tu nawet nie chodzi o te 4 jajeczka bo mimo wysokiego amh moga byc kiepskie jakosciowo a pecherzykow moglo byc duzo wiecej tylko pustych i tak naprawde do momentu punkcji nigdy nie wiesz co jest w srodku. Troche zawalla ta lekarka olewajac sprawe. A czy przy usg przed punkcja nie zrobila Ci wydruku z usg? Moj lekarz zrobil i wlozyl do papierow swoich.
 
Ja tez nie probowalam. poczekam az wroci z urlopu. Zreszta na razie mi sie nie spieszy bo kolejny miesiac u mnie w plecy, wiec kolejna procedura jeszcze daleko w przyszlosci..
Zreszta, ja "postanowilam" ze w tym cyklu uda sie naturals :D haha...

U mnie tez jakieś 3 cykle jeszcze ale psychicznie będę spokojniejsza jak z 2 razy w miesiącu pójdę [emoji6] A jak to w ogóle wyglada i ile kosztuje?

A No to "juz" gratuluje [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Dziewczyny ja jednak wynikow bety nie bede dzis miala .. dzwonilam tam bo mieli rano maila wyslac i sekretarka sie wlacza ze z powodu zaloby dzis zamkniete. .
 
Witam Was wszystkie ! po dłuuugiej przerwie wracam do was:). Widzę, że się nieźle tu rozkręciłyście, super, gratuluję wszystkim którym się wreszcie udało :) my również podjęliśmy decyzję o dalszej walce, jupiii:) już sie mogę się doczekać. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym Was nie zapytała o waszą opinie:), zastanawiamy się nad 3 klinikami....INVIMED Warszawa, nOvum Warszawa i Salve Łódź. Czy podzieliły byście się Waszymi opiniami na temat tych Klinik??i ewentualnie który lekarz najlepszy?? a może jednak doradzały byście inne Kliniki?? :) :) na pewno i tym razem mi pomożecie:) :) miłego dnia!
 
reklama
Do góry