reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny wy macie większą wiedzę. Podpowiedzieć proszę o co dopytać lekarza i czy któraś z Was miała tak że na dwa tygodnie przed miesiączką zaczynała już jakiś protokół, branie antykoncepcji czy coś. Muszę coś od razu zacząć działać bo inaczej psychicznie nie dam rady
Ja teraz zaczynałam od 10.07 brać antykoncepcję, od 26.07 gonapeptyl, 29.07 kończę antyki. 02.08 idę na kontrol i mam mieć pobierany estradiol, progesteron i LH, a od 05.08 jak będzie Ok to menopurem gonal lub przy gonapeptylu zostaniemy.
 
reklama
Jajniki chyba nie mają po czym odpoczywać bo się nie napracowały... Punkcję też super przeszłam bo też ciężka nie była chyba więc mogę od razu działać. Zmieniłam lekarza i mam nadzieję że tym razem porządnie się za moją stymulację weźmie.
Kochana, jakbym slyszala siebie :) dokladnie moje slowa co do joty po moim podejsciu!!.......a i tak nie odpuscili i kazali 3 miesiace czekac...
 
Jajniki chyba nie mają po czym odpoczywać bo się nie napracowały... Punkcję też super przeszłam bo też ciężka nie była chyba więc mogę od razu działać. Zmieniłam lekarza i mam nadzieję że tym razem porządnie się za moją stymulację weźmie.
Idziesz do dr M? Kiedy masz wizytę?
 
Jestem tak wściekła obecnie na nich że jak mi każą czekać to zażądam zwrotu całej kwoty za program i znajdę lepszą klinikę. Z fazy żalu przeszłam w fazę złości niech więc lepiej bardziej mnie nie wkurzają...
No ja tez wlasnie zmienilam klinike.. tylko nie mialam 2+1, wiec nic mnie tam nie trzymalo.
Walcz!
 
reklama
Do góry