reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie tez jakieś 3 cykle jeszcze ale psychicznie będę spokojniejsza jak z 2 razy w miesiącu pójdę [emoji6] A jak to w ogóle wyglada i ile kosztuje?

A No to "juz" gratuluje [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Ja tez będę sobie chodziła pewnie 2x w miesiącu. Jesteś umówiona na godzinę ale jest to tylko godzina umowna bo przychodzi się i pacjenci wchodzą wg kolejki.
Pani Kasia pyta z czym się przychodzi, dopytuje szczegóły o in vitro, dawki leków, jakie przyczyny niepłodności o odżywianie, każe pokazać język.
Potem na kozetkę i mówi gdzie będzie wbijała igły żeby odsłonić te miejsca. Igły wbijane są dosyć mocno, trochę to może bolec. Leżysz tak 5-10 minut i do widzenia.
To na pewno nie jest spa, jak to sobie niektórzy wyobrażają. Ona zajmuje się przypadkami do leczenia, a nie akupunktura relaksacyjna. Takich osób nawet nie przyjmuje.

To "już" dziękuje! [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez będę sobie chodziła pewnie 2x w miesiącu. Jesteś umówiona na godzinę ale jest to tylko godzina umowna bo przychodzi się i pacjenci wchodzą wg kolejki.
Pani Kasia pyta z czym się przychodzi, dopytuje szczegóły o in vitro, dawki leków, jakie przyczyny niepłodności o odżywianie, każe pokazać język.
Potem na kozetkę i mówi gdzie będzie wbijała igły żeby odsłonić te miejsca. Igły wbijane są dosyć mocno, trochę to może bolec. Leżysz tak 5-10 minut i do widzenia.
To na pewno nie jest spa, jak to sobie niektórzy wyobrażają. Ona zajmuje się przypadkami do leczenia, a nie akupunktura relaksacyjna. Takich osób nawet nie przyjmuje.

To "już" dziękuje! [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No to dzwonię do niej! Ale mnie zmartwiała z ta kolejka [emoji58] bo ja do pracy chciałam normalnie chodzić...


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Ja po badaniu. Diagnoza - dziewczynka, ale nie bralam juz nic innego pod uwage :) 390g. Wszystko na miejscu. Fotki, wieczorem, jesli uda mi sie cos z tego wybrać. Jesli nie jutro mam drugie polowkowe :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie madziu!!! niech malutka pieknie rosnie [emoji10]
 
No to dzwonię do niej! Ale mnie zmartwiała z ta kolejka [emoji58] bo ja do pracy chciałam normalnie chodzić...


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Ale jak umówisz się na sam początek i przyjedziesz jeszcze chwile wcześniej to nie będzie problemu!
Ja czasem przychodzę i jest godzina czekania a czasem wchodzę z marszu.. nie ma reguły. Tylko ja zawsze popołudniu się umawiam. Nie wiem jak jest rano.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Mam pytanie ... w zeszły poniedziałek miała hosteroskopie. Wszystko przebiegło bezproblemowo, żadnego bólu po. Dwa dni temu przyplątała mi się jakaś infekcja (ginekologiczna w sensie - może po antybiotyku, który wzięłam po zabiegu). Wiec standardowo wzięłam Iladian - mój pewnik jeżeli chodzi o infekcje tego typu. I dziś przed chwila dostałam skurczy takich mocnych (ledwo wyszłam z auta :(() czy to może mieć jakiś związek? Może po histero to normalne .... zadzwonię do kliniki za chwilkę, bo w tej chwili nie mam jak, a w między czasie pomyślałam, że zapytam Was ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Mam pytanie ... w zeszły poniedziałek miała hosteroskopie. Wszystko przebiegło bezproblemowo, żadnego bólu po. Dwa dni temu przyplątała mi się jakaś infekcja (ginekologiczna w sensie - może po antybiotyku, który wzięłam po zabiegu). Wiec standardowo wzięłam Iladian - mój pewnik jeżeli chodzi o infekcje tego typu. I dziś przed chwila dostałam skurczy takich mocnych (ledwo wyszłam z auta :(() czy to może mieć jakiś związek? Może po histero to normalne .... zadzwonię do kliniki za chwilkę, bo w tej chwili nie mam jak, a w między czasie pomyślałam, że zapytam Was ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Miałam 2 histero i nic takiego nie przechodziłam..
a nie ma mozliwosci ze to np implantacja?...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry