reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Żadnego wydruku ani słowa o ilości pęcherzyków co nawet pielęgniarki zdziwiło... Potem też czytałam że u was po badaniach krwi też przed punkcją lekarze coś wnioskowali a u mnie nawet ich nie sprawdzała... Wizyta to było tylko serio 3 minuty z rozebraniem się i USG.
Ale w trakcie stymulacji nie robiłaś badan? Ja przyjezdzalam godzinę przed wizyta i jak byly wyniki to szlam na wizyte
 
reklama
Ja po badaniu. Diagnoza - dziewczynka, ale nie bralam juz nic innego pod uwage :) 390g. Wszystko na miejscu. Fotki, wieczorem, jesli uda mi sie cos z tego wybrać. Jesli nie jutro mam drugie polowkowe :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super [emoji9]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Były zrosty, praktycznie niedrożne jajowody i słabsze ale nie tragicznie jakoś i niepękające pęcherzyki. Reszta wyników wszystko super...
A co to jest te DHEA? Można to w aptece bez recepty kupić?
Ja też brałam dhea eljot 25 mg rano i 50 mg wieczorem na poprawę jajeczek, ale nie wiem jeszcze czy to coś pomogło, dam znać jak będę wiedzieć
 
Robiłam zawsze przed wizytą ale nigdy nawet na nie nie zerknęła...
Wchodziłam od razu miałam się rozebrać, badanie usg, wpisała coś do karty, zrobiła znaczki na protokole ile dni brać dalej zastrzyki i tyle z wizyty. Teczkę z kartą i wynikami brała jak wchodziłam i wynosiła jak wychodziłam więc wiem że nie patrzyła na wyniki. Do tego raz nie zdążyłam zrobić badania przed to nawet nie zwróciła na to uwagi.
Dr.M zawsze zagląda do karty przed wizytą i tam ma wyniki, ale też nigdy nie opowiada o nich. Mam wrażenie że oni mówią tylko to co musimy wiedzieć, jak się chce wiedzieć coś więcej to trzeba wypatrywać bo sami od siebie nic
 
reklama
Do góry