reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak będzie trzeba to do właściciela kliniki pójdę. Mam wiele poważnych argumentów dowodzących że byłam źle prowadzona niech więc mnie lepiej nie wkurzają bardziej...

Wiecie a tak sie zastanawiam to my tak naprawdę nie wiemy co sie dziej w laboratorium [emoji58] Czy jak ktoś popełnia błąd to nam o tym mówią?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Jestem tak wściekła obecnie na nich że jak mi każą czekać to zażądam zwrotu całej kwoty za program i znajdę lepszą klinikę. Z fazy żalu przeszłam w fazę złości niech więc lepiej bardziej mnie nie wkurzają...
Moka ,wiem jakiego masz wqrwa;) ale zaczynanie nastepnej stymulacji od razu nie jest dobrym pomyslem.Nie wiem czy ci klinika na to pozwoli i nie chodzi tu tylko o jajniki ,ale tez jestes napompowana hormonami i organizm potrzebuje paru tyg.zeby sie z nich oczyscic.Masz wysokie AMH i dlatego zrobili Ci niskie dawki hormonow,sadzac ,ze to wystarczy.Nie wiadomo czy to zle zrobiona stymulacja,czy po prostu czegos twoim komorkom brakuje .Nie wiem co na twoja klinika ,ale probowalabym sie skontaktowac z embriologiem i jego o zdanie zapytac. Jesli chcesz brac suplementy ,to,zeby to wszystko sens mialo musisz zrobic 3 miesiace przerwy. Przykro mi,ale nie ma co zwieszac glowy,kur****mi rzucac, tylko sie zastanowic i porozmawiac z lekarzami co na przyszlosc trzeba inaczej zrobic.:)
 
Nie, nie dzwoniłam bo stwierdziłam,ze i tak nie bedzie odbierać jak ma wolne. A Tobie sie udało?
Ja tez nie probowalam. poczekam az wroci z urlopu. Zreszta na razie mi sie nie spieszy bo kolejny miesiac u mnie w plecy, wiec kolejna procedura jeszcze daleko w przyszlosci..
Zreszta, ja "postanowilam" ze w tym cyklu uda sie naturals :D haha...
 
Jak będzie trzeba to do właściciela kliniki pójdę. Mam wiele poważnych argumentów dowodzących że byłam źle prowadzona niech więc mnie lepiej nie wkurzają bardziej...
Nie chce Cię jeszcze bardziej denerwować ale to właśnie Pani Cz. Jest właścicielką kliniki ...
 
Witam. U mnie 7 dzień stymulacji. Wczoraj byłam na wizycie gdzie badanie FSH wysZło ponoć dobre. Na usg bez zmian po lewej stronie 5 pęcherzyków po prawej cztery. Zwiekszyli mi dawkę menopuru na 150 z 112,5, ponieważ słabo rosną. Wstępnie na poniedziałek jesteśmy umowieni na punkcie. Jutro kolejna wizyta w klinice i zobacZymy co się będzie działo:)
 
Oczywiście że mogli tak pomyśleć ale... Po to są kontrole USG żeby w razie słabej reakcji zmienić leki i dawkowanie ich a tego u mnie nie zrobiono, po drugie powinnam mieć informację o słabej reakcji i małej ilości pęcherzyków a po trzecie powinnam mieć mierzone endometrium i w razie czego podane leki a że jest słabe dowiedziałam się po punkcji, na wyniki krwi też lekarka nawet nie zerknęła. Trudno więc się nie złościć.
Popieram calkowicie,
tez by mnie szlag trafil. Ktora to byla twoja stymulacja,bo typuje ze 1 widzac z podejscia lekarzy.
 
reklama
Do góry