reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moglabym ci z dzemami pomoc, bo robie szybciej niz jem, tylko jak pisalam pochorowalam sie :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hahaha..., to teraz powiedz, żeby sam sobie takie ilości robił ;);)
Ojj chyba to nie jest dobry pomysl, dwa lata temu jak go poprosiłam o pomoc to zamrozil brudne truskawki z szypułkami a później dziwił się czemu nie chce nic z nimi robić po rozmrozeniu
Dzemor z truskawek rob :)
Dżemów już nie robię bo stoją jeszcze z przed 4 lat albo 8 więcej a jakoś przeszła nam ochota na słodkie
Moglabym ci z dzemami pomoc, bo robie szybciej niz jem, tylko jak pisalam pochorowalam sie :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za dobre chęci ☺ wracaj do zrdówka !!


A tak sobie myślę ze te ilości owoców, to taki rodzaj terapii do gry wracamy pod koniec sierpnia to muszę się czymś zająć.
Wierze że jeszcze kilka lat i małe rączki pomogą mi z ta robotą ❤❤❤
 
0
 

Załączniki

  • WP_20170709_13_12_29_Pro.jpg
    WP_20170709_13_12_29_Pro.jpg
    279,5 KB · Wyświetleń: 395
Ostatnia edycja:
Ja w ramach kuracji posłałam męża do apteki i do sklepu po blok czekoladowy... mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj mają :D
 
Ciasto z agrestem, pianką i kruszonką :D



Widzę że Twój M. dba żebyś się nie nudziła ;)
Ja się właśnie agrestu pozbywam ciasto robiąc - mój ojciec szaleje na ogródku i co chwilę mi daje agrest i tonę ogórków ;)

Ciasto już w piekarniku - choć łatwe to nie było... mam jakiś zakręcony dzień i trzy razy byłam w sklepie bo co chwilę się okazywało że czegoś do ciasta nie mam... skleroza...
Małpa powoli się zaczyna - nie jest jeszcze intensywna ale już spokojnie można to za 1dc uznać więc od jutra się kłujemy :D

M@gda zdrówka dużżżżżoooo!!!Zobacz załącznik 814031
Aż mi w brzuchu zaburczalo od takich pyszności. ...
 
Mój lekarz liczy tak:
[Ilość od od transferu] + [wiek podanego zarodka] + 14 dni (owulacja w 28 dniowym cyklu)

Ale wiem, że niektórzy lekarze liczą od miesiączki, czy jeszcze inaczej.
 
reklama
Do góry