reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
mam do was pytanie może pytanie nie na miejscu,ale tyle sie czyta i sama juz nie wiem! Czy komputer w jakiś sposób może negatywnie działać na transfer?Sa jakieś fale może bo ja od 5 dni mam go codziennie na nogach ,a właśnie doszły mnie słuchy,ze raczej powinnam unikać negatywnych fal! Czy to prawda czy bzdura?

yyyy o niczym takim nie słyszałam, ale musielibyśmy unikać wszystkiego... TV, kompa, komórki itd... Nie wydaje mi się.
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już lipiec - kobietki, to będzie nasze lato, pogoda sprzyja zaciążeniom! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-10 gosia2889 Beta, progesteron , USG ♥️
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-13 Liv USG 6t2d
2017-07-14 iwcia82 Betowanie :) ✊✊✊
2017-07-14 evulek111 wizyta monitorująca przed criotransferem
2017-07-14 natalix0 Wizyta potwierdzającą ciążę ✊
2017-07-15 Oska305 Usg połówkowe
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-17 joko86 wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 07.04.2017 (16t4d) )
2017-07-19 Ilona88 wizyta kontrolna +usg
2017-07-19 Oska305 Wizyta kontrolna 21 tyg
2017-07-21 aniasiwa USG23tc
2017-07-21 Ilona88 wizyta +usg
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-13 M@gda termin porodu
2017-12-14 tusiaczzek1988 termin porodu
2017-12-16 karolina1984 termin porodu
2017-12-28 Joko86 termin porodu
2017-12-29 Adunnnia90 termin porodu


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znjadziesz instrukcję :)
 
Dziewczyny ja chora jestem... Łeb mi pęka i boli gardło, ale najgorsze jest to, że kaszlę i brzuch mnie przy tym boli...

Wzięłam rutinoskorbin, piję herbatę z malinami... Ktoś miał podobny problem?? co brałyście??
 
Dziewczyny ja chora jestem... Łeb mi pęka i boli gardło, ale najgorsze jest to, że kaszlę i brzuch mnie przy tym boli...

Wzięłam rutinoskorbin, piję herbatę z malinami... Ktoś miał podobny problem?? co brałyście??
Herbata z miodem i cytryną a jeszcze lepiej z pigwa i łóżko z kocem ; mleko z masłem i czosnkiem - nic ponad to co naturalne. Ten rutinoscorbin tez chyba bym sobie odpuscila chyba że lekarz Ci zalecił.

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny ja chora jestem... Łeb mi pęka i boli gardło, ale najgorsze jest to, że kaszlę i brzuch mnie przy tym boli...

Wzięłam rutinoskorbin, piję herbatę z malinami... Ktoś miał podobny problem?? co brałyście??
Jeśli to Ci nie pomoże to *spam* syrop lub pastylki. Jest również na katar. Ja stosowałam podczas ciąży i przy karmieniu

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja chora jestem... Łeb mi pęka i boli gardło, ale najgorsze jest to, że kaszlę i brzuch mnie przy tym boli...

Wzięłam rutinoskorbin, piję herbatę z malinami... Ktoś miał podobny problem?? co brałyście??

Herbate nieteinowa z miodem cytryna ,jesc swiezy czosnek nie pocalujesz meza Ale pomaga w infekcjach gardla

Didatkowo czysty paracetamol 1000 mg (dwie tabsy Po 500 mg), czytac ulotke musi byc Tylko czysty paracetamol co 6 h brac mi to pomoglo z herbata i czosnkiem w 24 h

Jesli chodzi o komuter uzywalam cala ciaze ,przed ivf tez ;)nie umiem zyc bez kompa i nie slyszalam ze zle wplywa na plod


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja chora jestem... Łeb mi pęka i boli gardło, ale najgorsze jest to, że kaszlę i brzuch mnie przy tym boli...

Wzięłam rutinoskorbin, piję herbatę z malinami... Ktoś miał podobny problem?? co brałyście??

Duzo pij, ciepla przegotowana woda z cytryna, miodem i imbirem. Nie goraca, zdby nie zabila "dobroci" plynacych z tych skladnikow.
A na glowe - paracetamol. Przewlekly, dokuczliwu bol nie jest wskazany w ciazy, moja ginka mowila zawsze, ze lepiej go usmierzyc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry