reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie..

Współczuję... 10 dni temu przeszlam to samo... trzymaj się:tak:

A kiedy pozwolili ci zacząć kolejna stymulację?

Bardzo mi przykro [emoji22]. Nie poddawaj się. A powiedzieli dlaczego nie przetrwały?
Nie, tylko ze oba zarodki nie wykazują podziału... nie wiem czy na etapie hodowli ktokolwiek potrafi powiedzieć dlaczego zarodki się nie dzielą..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis moj 9 dpt.Bole brzucha troche ustały,piersi bola dość mocno samopoczucie okresowe ale nadzieje wielkie.Sama juz nie wiem czy sprobowac zrobic test w domu w niedziele to by byl 11dpt 2 dniowego zarodka.Boje sie jednej krechy,ale z drugiej strony jesli sie nie uda to przed tym faktem stane tak czy siak.w poniedzialek.Co kobiety myslicie?
 
A jak się nie ma tyłozgięcia jaki pęcherz lepiej mieć podczas transferu?
Wypełniony. Mi ekarz kazał wypić 1.5 l wody na godzinę przed transferem. Zabieg opoznil się o 30 minut i myślałam że nie wytrzymam. Od razu po transferze pobieglam do łazienki, w mojej klinice nie praktykuje się leżenia po [emoji1]

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzis moj 9 dpt.Bole brzucha troche ustały,piersi bola dość mocno samopoczucie okresowe ale nadzieje wielkie.Sama juz nie wiem czy sprobowac zrobic test w domu w niedziele to by byl 11dpt 2 dniowego zarodka.Boje sie jednej krechy,ale z drugiej strony jesli sie nie uda to przed tym faktem stane tak czy siak.w poniedzialek.Co kobiety myslicie?
Poczekaj do bety. Po co ci ewentualnie dodatkowy stres? Często testy zaklamuja wynik a potem beta dodatnia. . . A jak mówisz ze boisz się zobaczyć 1 kreskę to na prawdę nie ma sensu

[emoji127] 28.10.2017
 
Twój lekarz postąpił jak należy - szacun dla niego ,mojemu się nie chciało i pierwszy transfer zwalił po całości wrrr ja po encortonie, to steryd dlatego jak ktoś podatny to lipa i ja tak mam, piję pokrzywę trochę pomaga, nogi mi puchną i wogóle tragedia, ale wszystko dla kropusia, kiedy ja wrócę do mojej wagi sprzed stymulacji ehhh, oby za 9 msc;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zaczynam brac encorton 10 mg od jutra. Az do samej puncki a pozniej zobaczymy. Z dziecinstwa pamietam ze strasznie sie po tym puchnie i tyje. Kiedys bralam na astme.
 
reklama
Do góry