reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny.Czy któraś z was brala Encorton 10 mg i czuła się po nim jak balon napompowany woda.....Boże apetytu nie ma tylko ciągle chcę mi się po nim pić,pije,ale nie zalatwiam się jakoś normalnie czuję,że puchne w oczach jakieś rady??:(:(:(:(
I jeszcze jedno pytanko czy któraś z was miała próbny transfer przed tym odpowiednim?Mój lekarz robił mi to aby mieć pewnośc,że nie stracimy zarodka
Twój lekarz postąpił jak należy - szacun dla niego ,mojemu się nie chciało i pierwszy transfer zwalił po całości wrrr ja po encortonie, to steryd dlatego jak ktoś podatny to lipa i ja tak mam, piję pokrzywę trochę pomaga, nogi mi puchną i wogóle tragedia, ale wszystko dla kropusia, kiedy ja wrócę do mojej wagi sprzed stymulacji ehhh, oby za 9 msc;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja właśnie jestem w trakcie wyciszania jajników. Cały czas czekałam na sygnał, że będziemy działać.

Z nerwów schudłam i to wręcz dramatycznie. Przy moim wzroście waga 56 kg to mało i zastanawiam się co jeść, aby przytyć, przez niecały miesiąc.
 
dziewczyny, ale miałam koszmarną noc, dopadła mnie kolke nerkowa i zapalenie pęcherza. Rano juz bylam w klinice. Biore antybiotyk mimo ze jestem w 5 dpt i furagine. Nic nie jadlam tylko dwie kromki chleba bo caly czas che mi sie wymiatowac.
Nie wiiem co mam myslec i jaki to bedzie miało wplyw na implantacje.

No nieźle :( Szybko wracaj do zdrowia!
 
Twój lekarz postąpił jak należy - szacun dla niego ,mojemu się nie chciało i pierwszy transfer zwalił po całości wrrr ja po encortonie, to steryd dlatego jak ktoś podatny to lipa i ja tak mam, piję pokrzywę trochę pomaga, nogi mi puchną i wogóle tragedia, ale wszystko dla kropusia, kiedy ja wrócę do mojej wagi sprzed stymulacji ehhh, oby za 9 msc;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mogę narzekać od pierwszej wizyty robi wszystko aby nam się udało trochę jest zakręcony i szybko przebiegają wizyty, ale jest profesjonalny przynajmniej narazie odnoszę takie wrażenie nie naciagal na inseminacje obrazu powiedział, że małe szanse.... Co do encortonu masakra nie jestem mega szczupła a teraz to już wogole czuje się jak piłka spuchniete rano oczy prawie jak zombie, ale nie poddam się żeby mnie mieli pokroić...

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ponoszonymi kosztami nie ma co sie sugerować. Sa protokoły krótkie i długie. Każda ma inne leki inne dawki inny czas trwania leczenia. Ja za punkcję i transfer płace ok 7 tys, pewnie te ceny tez sa różne. Z ciekawości, ile Wy płaciliście?

Myślę, że mi też sumarycznie powinno wynieść koło 7 tyś za wszystko.
 
reklama
Do góry