reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny.Czy któraś z was brala Encorton 10 mg i czuła się po nim jak balon napompowany woda.....Boże apetytu nie ma tylko ciągle chcę mi się po nim pić,pije,ale nie zalatwiam się jakoś normalnie czuję,że puchne w oczach jakieś rady??:(:(:(:(
I jeszcze jedno pytanko czy któraś z was miała próbny transfer przed tym odpowiednim?Mój lekarz robił mi to aby mieć pewnośc,że nie stracimy zarodka
 
Hej a ja tak sobie myślę bo tu pisała dziewczyna o ciężkim transferze....cxy ktoś taki miał i jednak zarodek się przyjął? Ja 1 transfer miałam całkowicie bezbolesny na pełnym pęcherz tylozgiecie ale było całkowicie na lajcie. Niestety miałam mięśniaki i się nie przyjął. Teraz miałam drugi i strasznie ale to strasznie bolało. Chciałam żeby już się skończyło plakalam lekarz inny trzymał mnie za rękę to było okropne. Po transferze ucieklam szybko z fotela nie fascynując się nawet zdjęciem które mi wręczyli. To był koszmar i teraz czytam na ten temat ze ciężki transfer wróży niestety niepowodzenie ; (przeżył ktoś taki i jest w ciąży albo był w ciąży? Pozdrawiam ale mam stresa

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak miałam pierwszy transfer w 2013r.to bardzo mnie bolało,nawet krew lekko poleciała i też ciężko mi było wytrzymać,lekarz nie mógł włożyć tej rureczki (czy jak to się tam nazywa)i poprosił mnie żebym jeszcze dopiła wody i poczekała pół godzinki, jak wróciłam na fotel to udało się podać zarodek bez boleśnie. I teraz mam w domu 3 latka ;) Także nie stresuj się!
 
Troszkę w szoku obydwoje bylismy ale cieszymy sie niesamowicie [emoji4] teraz Twoja kolej na bliźniaki bo dobrze pamietam ze bedziesz chciala miec dwa zarodeczki podane?[emoji2] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Hihihi, to fajnie że wszyscy się cieszą :)

U mnie mąż jest podobny w tej sprawie do twojego i Emilianki, ale będziemy ostatecznie decydować po zapłodnieniu także zobaczymy :)
 
reklama
Do góry