reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
lolitka200
Dziekuje, zobaczymy jak to bedzie dalej, bo to dopiero poczatek :-).
Stymulacje zaczelam od 24.02. (21 dc). Bralam 3 zastrzyki dziennie: Diphereline, Purogen i Menopur.
 
Ivet

ano poczatek, ale najlepszy poczatek o jakim mozna marzyc w tej naszej drodze

Ile jednostek Puregonu a ile menopuru?
 
Jeszcze raz dziękuję za powitanie.
ivet gratuluję kochana.
matylda wiesz, ja należę do osób bardzo emocjonalnych i bez emocji w trakcie programu się nie obyło. Były różne, od wariackiej nadziei po zdołowany płacz. Ale bardzo pomógł mi mój mąż. Ogólnie najlepiej psychicznie czułam się tuż po transferze, po prostu wierzyłam, nie ja byłam pewna, że się uda. Później przychodziły chwile zwątpienia, gdy odczuwałam bóle, ale ogólnie wierzyłam. Starałam się jak najbardziej rozluźnić - oglądałam mnóstwo odcinków detektywa Monka, Gotowych na wszystko i różniste komedie. Podchodziłam w maju, więc też starałam się często być na świeżym powietrzu. Ja podchodziłam i będę podchodziła w Inviccie w Gdańsku i tam są weryfikacje po transferze w 3, 7 i 10 (o ile dobrze pamiętam) dobie po transferze. To trochę nerwów napsuje, gdy czeka się na wynik bety, ale też nie wyobrażam sobie czekania 2 tygodni. Ja miałam nacinaną otoczkę zarodków.
 
Witam Nowe Dziewczyny. Na początku kazda z nas zadawała mnóstwo pytań dlatego i Wy nie bójcie się pytań jeśli macie wątpliwości. Forum to jest naprawdę skarbnicą wiedzy i to tej najcenniejszej bo z pierwszej ręki.

Ja w przyszłym tygodniu udaję się na zasłużony wypoczynek a jak wrócę to bedzie juz drugi cykl po pierwszym podejściu i może jeszcze przed wakcjami spróbujemy drugi raz (na trzecim cyklu).
 
Witam nowe dziewczyny!!
Jestem już trochę zdenerwowana. Jestm już po odstawieniu Duphastony 5 dzień a nadal nie mam @? Czy to normalne. Jestem po laparoskopii i to powinna być moja pierwsza po operacji @, a tu wcale jej nie ma. Czy powinnam skontaktować się z lekarzem?
Dziewczyny które były po laparo, czy miałyście łatwiejszą stymulkę. I co przyjmowałyście po laparo?
Pozdrawiam!
 
cześć dziewczyny:)
zgodnie z umową między mną a lekarzem do drugiego transferu miałam się stawić do 5 dc u niego w klinice, i stawiłam się jak kazał. Zrobił badanie i powiedział: 7 cm torbiel na jajniku rozpoczynamy leczenie torbieli, które nie wiadomo ile potrwa:-( jeśli chodzi o transfer, który miał być w tym cyklu został wstrzymany do odwołania. Jaka ironia losu, zawsze k,.... pod górkę.
pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-) i trzymam za Was mocno kciuki:)
 
Marchewka

przykro mi. najgorzej ze tych torbieli i cyst to sie nie czuje i zawsze czleka zaskakuja
ja tgez moge miec....po tej stymulce ostatniej nawet scana nie mialam i nigdy nie wiadomo czy jakas cholera nie urosla
 
reklama
Do góry