reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja staram się nie myśleć nic nie czuję i są chwile, że się zapominam. Byłam jednak na dworze z psem, w poniedziałek idę do pracy, więc jakoś zleci te dwa tygodnie.
Jedyne co mnie wkurza mam taki ból głowy znowu, że widzę 2x
Oszczędzaj się, to Twój czas na trzymanie nóg w górze,śmianie się z byle powodu, niespieszenie się nigdzie, leżenie na ławce tak bez sensu, patrzenie w chmury, ja właśnie tak będę funkcjonować od poniedziałku:) błogostan
 
Ja staram się nie myśleć nic nie czuję i są chwile, że się zapominam. Byłam jednak na dworze z psem, w poniedziałek idę do pracy, więc jakoś zleci te dwa tygodnie.
Jedyne co mnie wkurza mam taki ból głowy znowu, że widzę 2x
O takich rzeczach warto informować lekarza. Przyjmujemy bardzo wysokie dawki hormonów a one mogą różnie wpłynąć na nasz organizm:-)
 
Dziękuję Ci evulek - za Ciebie też trzymam kciuki!!!
Wy też po transferach macie tyle myśli na raz? Raz pozytywnie się nakręcam, potem się strofuje żeby się nie nastawiać...masakra...schizofreni można dostać. Jeszcze do tego w domu mnie nosi, okna bym pomyła ale trochę się boję. Nie wiem jak ja te 2 tygodnie wytrzymam...Tak pragnę tych kropek bądź kropka :)
Nie jestesmy robotami nie da sie wyłączyć emocji:-) cos tam w serduszku zawsze się tli:pja sobie obiecywalam, tlumaczylam a jak szlo zle i tak nie bylo mi latwiej:-)
 
O takich rzeczach warto informować lekarza. Przyjmujemy bardzo wysokie dawki hormonów a one mogą różnie wpłynąć na nasz organizm:-)
Już wiem od czego mnie boli :-) mam problemy z kręgosłupem i znowu mi gdzieś ucisk na kreg i boli mnie szyja i promieniuje do głowy ale mama posmarowala mnie maścia rozgrzewająca i już robi mi się lepiej :-)
 
Dziewczyny, mam głupie pytanie...
Czy druga kreska na testach musi być takiego samego koloru jak ta testowa? Ot tak sobie zrobilam niedawno sikanca, beta w piątek 266, dzis17dpt, a druga kreska dużo bledsza od pierwszej... Tydzień temu w pon beta była 61,we srode 138, a sikaniec nie wyszedł w niedzielę i we wtorek w ogóle..
Czy to znaczy że beta jest bardzo niska , skoro kreska jest blada?
1490695341-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Intensywność kreski nie ma znaczenia, są różne testy o różnych czulosciach i nie możesz się tym sugerować. Przed pierwsza beta robiłam kilka testów i były bladziochy i leniwie się pokazywały, już miałam obawy że beta spada, a kolejnego dnia wynik 580. Spokojnie, na pewno jest ok !
 
Nie jestesmy robotami nie da sie wyłączyć emocji:-) cos tam w serduszku zawsze się tli:pja sobie obiecywalam, tlumaczylam a jak szlo zle i tak nie bylo mi latwiej:-)
Nie ma złotego środka niestety, nadrobię serialowe zaległości, poczytam. Ostatni czas dużo pracowałam więc takie wolne się przyda, tylko muszę się oswoić
 
reklama
Do góry