reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem załamana

Dusia trzymam bardzo za Ciebie kciuki.
Wczoraj też nie wytrzymałam dwa różne testy zrobiłam:( i nic.....
Cały dzień wyłam:no2:. Dzisiaj wstałam i stwierdziłam- to dopiero 10 dzień nie świruj
Nadzieja jeszcze jest
Dziewczyny trzymam za was.kciuki. Moze jeszcze.ciut wczesnie... Zrobcie bety i bedzie wtedy wiadomo...

Ja nie wiem czy na sikanca sie zdecyduje... jak ktos tu na forum pisal - sikance oszukance.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem załamana

Dusia trzymam bardzo za Ciebie kciuki.
Wczoraj też nie wytrzymałam dwa różne testy zrobiłam:( i nic.....
Cały dzień wyłam:no2:. Dzisiaj wstałam i stwierdziłam- to dopiero 10 dzień nie świruj
Nadzieja jeszcze jest
dokladnie!!!
dziewczyny za wczesnie!!! poczekajcie !jeszcze nic nie wiadomo.moze byc dobrze
 
Mamy się oszczędzać a nie plackiem leżeć ;) Wg mnie spokojnie możesz, nawet trzeba tą naturalną witaminę D wchłonąć. Ja jestem bez męża od pon do pt (jest kierowcą), dziecko do przedszkola, po przedszkolu spędzamy razem czas, dzis własnie planuje spacer bo piękne słoneczko, bez zbędnym przeciążeń wszystko można :)
Dziewczyny trzymam kciuki za szybowanie [emoji573] w górę bet
 
Dziewczyny trzymam kciuki za szybowanie [emoji573] w górę bet
Dziękuję Ci evulek - za Ciebie też trzymam kciuki!!!
Wy też po transferach macie tyle myśli na raz? Raz pozytywnie się nakręcam, potem się strofuje żeby się nie nastawiać...masakra...schizofreni można dostać. Jeszcze do tego w domu mnie nosi, okna bym pomyła ale trochę się boję. Nie wiem jak ja te 2 tygodnie wytrzymam...Tak pragnę tych kropek bądź kropka :)
 
Dziękuję Ci evulek - za Ciebie też trzymam kciuki!!!
Wy też po transferach macie tyle myśli na raz? Raz pozytywnie się nakręcam, potem się strofuje żeby się nie nastawiać...masakra...schizofreni można dostać. Jeszcze do tego w domu mnie nosi, okna bym pomyła ale trochę się boję. Nie wiem jak ja te 2 tygodnie wytrzymam...Tak pragnę tych kropek bądź kropka :)
Ja staram się nie myśleć nic nie czuję i są chwile, że się zapominam. Byłam jednak na dworze z psem, w poniedziałek idę do pracy, więc jakoś zleci te dwa tygodnie.
Jedyne co mnie wkurza mam taki ból głowy znowu, że widzę 2x
 
reklama
Do góry