reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mąż kazał mi iść na spacer i usiąść na ławce bo jest taka piękna pogoda! kurde można, czy nie hehehe sama nie wiem

m@gda faktycznie jest stres mnie wczoraj.moja klinika do zawału doprowadziła, szkoda, że tranfery nie są rano. Trzymam kciuki musisz wytrzymać do 17
 
reklama
Dziewczyny, mam głupie pytanie...
Czy druga kreska na testach musi być takiego samego koloru jak ta testowa? Ot tak sobie zrobilam niedawno sikanca, beta w piątek 266, dzis17dpt, a druga kreska dużo bledsza od pierwszej... Tydzień temu w pon beta była 61,we srode 138, a sikaniec nie wyszedł w niedzielę i we wtorek w ogóle..
Czy to znaczy że beta jest bardzo niska , skoro kreska jest blada?
1490695341-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam głupie pytanie...
Czy druga kreska na testach musi być takiego samego koloru jak ta testowa? Ot tak sobie zrobilam niedawno sikanca, beta w piątek 266, dzis17dpt, a druga kreska dużo bledsza od pierwszej... Tydzień temu w pon beta była 61,we srode 138, a sikaniec nie wyszedł w niedzielę i we wtorek w ogóle..
Czy to znaczy że beta jest bardzo niska , skoro kreska jest blada?
1490695341-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ważny jest kolor kreski a jej obecność . Po pozytywnej becie robienie testów z moczu mija się z celem. Żeby wiedzieć czy jest ok zalecam betę i sprawdzisz wtedy czy dobrze przyrasta

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny mąż kazał mi iść na spacer i usiąść na ławce bo jest taka piękna pogoda! kurde można, czy nie hehehe sama nie wiem

m@gda faktycznie jest stres mnie wczoraj.moja klinika do zawału doprowadziła, szkoda, że tranfery nie są rano. Trzymam kciuki musisz wytrzymać do 17
Mamy się oszczędzać a nie plackiem leżeć ;) Wg mnie spokojnie możesz, nawet trzeba tą naturalną witaminę D wchłonąć. Ja jestem bez męża od pon do pt (jest kierowcą), dziecko do przedszkola, po przedszkolu spędzamy razem czas, dzis własnie planuje spacer bo piękne słoneczko, bez zbędnym przeciążeń wszystko można :)
 
reklama
Jestem załamana
Odczekalam. Ani drgnelo...
Jutro pojde na bete. Niby nadzieja jeszcze jest ale jakos tak.. . :(
Dusia trzymam bardzo za Ciebie kciuki.
Wczoraj też nie wytrzymałam dwa różne testy zrobiłam:( i nic.....
Cały dzień wyłam:no2:. Dzisiaj wstałam i stwierdziłam- to dopiero 10 dzień nie świruj
Nadzieja jeszcze jest
 
Do góry